Obrazy – Galerie XXL

Datum: 10.08.2011 Autor: Igor Lebedev Přečteno: 1545
/images/clanky/1312962113_logo_gal.jpg

V našem programu se věnujeme především malbě. Posláním Galerie XXL je zvýšit povědomí o současném výtvarném umění a jeho představitelích, klást důraz na originalitu a kvalitu mladých a nadějných umělců.

obrazy
koupit obraz

Galerie XXL je jedna z největších galerií v ČR, která vznikla v roce 2004. Galerie nabízí nejširší výběr děl již etablovaných autorů, ale i nadějných mladých studentů současného výtvarného umění. Samotný název galerie vychází ze skutečnosti, že nabízíme opravdu široké spektrum tvorby v různých rozměrech a časovém rozmezí. Prioritou byla a je především kvalita vystavovaných autorů, kteří tak svým způsobem zároveň přispívají i k určitému dialogu o vnímání vizuálního umění v současné době. V našem programu se věnujeme především malbě. Posláním Galerie XXL je zvýšit povědomí o současném výtvarném umění a jeho představitelích, klást důraz na originalitu a kvalitu mladých a nadějných umělců. Cílem Galerie XXL je působit nejen jako centrum výtvarného umění v Ústeckém kraji, ale také na celostátní úrovni. Věříme, že se již brzy dokážeme prosadit i v zahraničí a prezentovat se jako galerie, která dává šanci začínajícímu východoevropskému umění. Během působení galerie došlo k mnoha setkáním jak na vernisážích, tak i na sympoziích s lidmi, jichž si mimořádně vážíme. Za dobu fungování galerie se nám podařilo uspořádat řadu individuálních i skupinových výstav, celkem čtyři Sympozia Ústeckého kraje, několik odborných konferencí, přednášek a besed. Dva roky po sobě také fungovala letní výtvarná škola zřízená pod občanským sdružením, které vzešlo z lidí pohybujících se kolem Galerie XXL. Podařilo se propojit online svět a reálné prostory Galerie XXL. Umožníme vám osobní návštěvu, skutečný zážitek z vernisáží, výstav a doprovodných programů, ale zároveň v uspěchané době informačních technologií nabízíme prodej obrazů online, rezervaci a prezentaci vybraných děl až do domu. Koupit obraz můžete i při osobní návštěvě Galerie XXl. Prostřednictvím nabídky současného výtvarného umění umožňuje Galerie XXL všem zájemcům vlastnit originál, který se navíc může zhodnotit v čase. Můžeme Vám doporučit výhodný nákup obrazů právě pro Vás.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce