Aukční portály

Datum: 22.01.2010 Autor: aukcniportaly.cz Přečteno: 3744
/images/clanky/1264162024_aukcniportaly.cz.png

Tyto stránky slouží jako informační celek o českých internetových aukcích.

Aukční portály


Co jsou aukcniportaly.cz?

Tato stránka je rozcestníkem českých internetových aukcí online. Najdete tu odkazy na známé internetové aukce online jako je například Aukro ale i na méně známé jako např. i-buy. Dohromady stránka zahrnuje profily 32 aukčních síní.
Provedení stránek
Tyto stránky slouží jako informační celek o českých internetových aukcích. Na hlavní stránce naleznete rozepsané kategorie společně s odkazy na užitečné seznamy, které u aukčních síní porovnávají poplatky, provize a další informace. Ke každé aukční síni je na stránce odkaz, popis a ukázka designu webu. Design stránek aukcniportaly.cz je jednoduchý a příjemný na pohled.
Nejznámější aukce

Mezi nejznámější zde zařazené internetové aukce online patří 11 aukční síní, z nich nejznámější je Aukro, které je pobočkou polské společnosti Allegro. Aukro vstoupilo na český web roku 2003 a nyní má již 1,5 milionu uživatel. Na druhém místě se umístila aukce ikup.cz, která má 150 000 uživatel a hlavní výhodou oproti ostatním je například nulová provize a skoro žádné poplatky za vystavení aukce. Na třetím a čtvrtém místě se poté nachází odklepnuto a ebay, který má v zahraničí 84 miliónů uživatel.
Méně známé aukce

Mezi tyto zde zařazené aukce patří méně známé české aukce. Neznamená že jsou špatné, většina z nich totiž poskytuje neplacené služby a nulovou provizi. Ovšem i mezi těmito aukcemi se najdou placené, které na to doplácí nulovou návštěvností.

Aukce pro maminky

Tyto internetové aukce online ocení zejména maminky. Na českém internetu je 7 aukčních portálů, které se zabývají prodejem nových či použitých věci pro výchovu dětí. Jsou to především kočárky, oblečení a jiné nezbytnosti.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce