World Ventures podvod nebo letadlo?

Datum: 05.12.2018 Autor: worldventures Přečteno: 484
/images/clanky/1544024030_worldventures.png

World Ventures podvod nebo letadlo?
World Ventures není podvod ani letadlo. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ. Proč tedy tolik lidí hledá a píše recenze? Ve většině společností se síťovým marketingem valná většina lidí nevydělává dostatek peněz a někteří nevydělávají vůbec. Pak je celkem pochopitelné, že viní společnost a nazývají podnikatelskou příležitost podvodem nebo letadlem protože jednoduše selhali místo toho, aby si přiznali prohru. Je to snad pochybení dané společnosti? Ne! Jde tu jen a pouze o distributora! Zabíjí mě když vidím lidi osočovat lidi nad sebou, společnost, kompenzační plán a všechno možné, protože nevydělávají žádné peníze a přitom DreamTrips členství ani nepropagují.Pokud chcete být v tomto odvětví úspěšní, musíte to brát jako podnikání, nikoliv jako něco, o čem si můžete promluvit s rodinou a přáteli, udělat pár setkání a z čistého nebe se stát finančně nezávislými.Důvod, proč většina lidí ve WorldVentures selže, je jednoduše fakt, že proto nic neudělají, nevědí jak vygenerovat 10-20+ leadů denně a jednoduše to vzdají. Pro úspěch v životě je důležité selhat první a rychle… neboť čím dříve zakopnete, tím dříve se dostanete blíže k úspěchu.

Až vám bude někdo říkat, že “World Ventures je podvod”, jednoduše berte v potaz, že nevědí o čem mluví. World Ventures je legitimní společnost neboť mají reálné produkty nabízející zájemcům skutečnou hodnotu.Jak asi víte, nabízejí i obchodní příležitosti. Skvělé na tom je, že pokud jste ochotni do toho vložit svoji práci, můžete s World Ventures zaznamenat opravdový úspěch. Jak můžete vidět, váš úspěch v síťovém marketingu má jen velmi málo společného se samotnou společností, pokud se zrovna nejedná o firmu s otřesnými produkty, nedůvěryhodným vedením a nevýhodným kompenzačním plánem.

Pokud je to váš případ, zvažte, zda nebude lepší zapojit se do jiné společnosti. Do společnosti, jejíž kultura bude v souladu s vaší osobností. Aby bylo možné uspět, je třeba následovat ověřené postupy ostatních úspěšných síťových marketérů.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce