Veletrh IAA Nutzfahrzeuge 2018: Se svou novou značkou se TIMOCOM stává průkopníkem Smart Logistics System

Datum: 18.10.2018 Autor: TIMOCOM Přečteno: 616
/images/clanky/1539855909_messebotschaft_02_900x600px_rgb.jpg

Augmented Logistics pro evropskou logistiku
Erkrath/Hannover, 19. září 2018 – TIMOCOM, přední evropská IT firma pro logistiku, se již poosmé za sebou se účastní veletrhu IAA Nutzfahrzeuge 2018 v Hannoveru. V letošním roce TIMOCOM využívá tuto příležitost k mimořádné události. Firma se na tomto nejvýznamnějším veletrhu mobility, dopravy a logistiky představí se svým novým flexibilním logem jako první Smart Logistics System (chytrý logistický systém) a bude od tohoto okamžiku symbolem pro Augmented Logistics.Ansgar Max, IT ředitel, vysvětluje proměnu od burzy nákladů k průlomovému systému pro budoucnost logistiky: „TIMOCOM je již dlouho více než jen burza nákladů nebo platforma, která se zaměřuje pouze na přepravu. Chytrý logistický systém je souhrn mnoha různých aplikací, služeb a rozhraní."

Sdílet na:

TIMOCOM společně se svými zákazníky již více než dvacet let trvale mění a digitalizuje odvětví logistiky. A nyní spolu činí další vývojový krok a mění se. Základem této proměny je nová firemní vize a nové poslání. TIMOCOM věří ve svět bez logistických výzev a jeho misí je chytrá, bezpečná a jednoduchá logistika. Toto strategické zaměření se pochopitelně odráží i v nové firemní prezentaci.

Jaké jsou však relevantní faktory této proměny?Smart Logistics SystemAnsgar Max, IT ředitel, vysvětluje proměnu od burzy nákladů k průlomovému systému pro budoucnost logistiky: „TIMOCOM je již dlouho více než jen burza nákladů nebo platforma, která se zaměřuje pouze na přepravu. Chytrý logistický systém je souhrn mnoha různých aplikací, služeb a rozhraní. Z technického hlediska tu mluvíme o mikroslužbách nebo architektuře rozhraní REST, Docker kontejnerech a nástrojích pro orchestraci, jako je Kubernetes.

Ve spojení s kontinuální integrací a průběžným dodáváním i našimi agilními vývojovými procesy jsme schopni reagovat na požadavky trhu velmi efektivně.“ Pro TIMOCOM je Smart Logistic System dalším logickým krokem, který jeho zákazníkům umožní profitovat z inteligentní služby.Augmented Logistics budoucnostiJak známo, TIMOCOM již mnoho let „spojuje náklady a volné vozy“. Zákazníci budou moci i nadále využívat přidané hodnoty a výhody největší burzy nákladů v Evropě. „Augmented Logistics“ slibuje více než 127.000 uživatelů ještě vyšší flexibilitu a efektivitu v podpoře jejich logistických procesů. Mluvčí společnosti Gunnar Gburek vysvětluje pojem, který TIMOCOM používá pro své nové strategické zaměření: „Trvale se soustředíme na automatizaci logistických procesů a jednoduché napojení našich zákazníků na náš systém. „Augmented“ znamená „rozšířený“, „zlepšený“, „zvětšený“. S každým digitálním vývojem našeho systému jsou totiž procesy našich zákazníků inteligentnější a zákazníci tak mohou svou konkurenční výhodu dále posilovat. Pro TIMOCOM to znamená, že se v budoucnu bude více soustředit na rozšiřování chytrého logistického systému a propojení se zákazníky.“Flexibilní logo a nová prezentace firmyNové flexibilní logo doplňuje přepracovanou prezentaci firmy na vizuální úrovni. Pélagie Mepin, marketingová ředitelka, o této nové inovativní značce říká: „Naše logo vyjadřuje, že sami sebe považujeme za přední a především průkopnickou IT firmu v logistice. Vědomě jsme se rozhodli pro moderní flexibilní design. Chceme do něj promítnout rozmanitost a dynamiku TIMOCOM, odvětví logistiky a zejména našich více než 40.000 zákazníků.“Nová podoba značky TIMOCOM byla oficiálně poprvé představena na veletrhu IAA Nutzfahrzeuge 2018 v hale 13 na stánku C29. Návštěvníci předního německého veletrhu se zde dozví všechny detaily o nové strategii TIMOCOM a mohou se informovat o mnoha možnostech chytrého logistického systému.Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce