Přivítejte prázdniny v Muzeu Grévin s pohádkovými bytostmi Již tento víkend tu ožije pohádková říše

Datum: 23.06.2016 Autor: HAVAS PR Přečteno: 672
/images/clanky/1466674697_poh-dkov-v-t-n-pr-zdnin-mus-e-gr-vin-praha-affiche-large-.jpg

Konec školy je konečně tady a prázdniny jsou za dveřmi. A jaké budou? V Grévinu slibují, že pohádkové .... A proto se v zábavném muzeu voskových figurín v Celetné ulici na dva víkendové dny 25.–26. června od 9 do 18h malí i velcí návštěvníci přenesou do kouzelného světa pohádek a společně s pohádkovými bytostmi letní prázdniny přivítají.

FB událost
Pohádkový víkend v Grévin

Vstupte do pohádkové říše

Jste si jistí, že socha Krtečka nebo Spejbla opravu nežije? A víte, co se může skrývat za tajemnými dveřmi, které objevíte při průchodu muzeem? Právě to vše můžete objevit a prozkoumat v tajemném a magickém muzeu, které na víkend opět ožije. Lobby s kavárnou muzea Grévin v Celetné ulici 15 se stane velkým hudebním i divadelním pódiem, na kterém bude probíhat jedno představení za druhým. Pohádkové bytosti se tu předvedou v plné parádě během hereckých i loutkových představení a děti se budou moci zapojit do speciální pohádkové hry. Pohádkoví muzikanti budou hrát a zpívat s dětmi, v kreativní dílničce se děti díky malování na obličej samy promění v oblíbené pohádkové hrdiny.V každé pohádce je nějaká magická trojka

O veselou náladu nebude nouze, protože tihle herci - pohádkáři rozhodně umějí vtáhnou děti do magického světa. Celé muzeum ožije pohádkovou hrou. A jako v nejedné pohádce, bude třeba i tady v Grévinu splnit tři úkoly. Na třech stanovištích, přímo v expozici mezi voskovými sochami, budou pro děti připraveny úkoly, které jim zadají kouzelné bytosti. Na všechny úspěšné a nebojácné hráče čeká odměna v podobě originálního dárku od Muzea Grévin! Za nasbíraná 3 razítka si děti pořídí také dobroty v Café Grévin nebo uplatní slevu na něco na památku z obchodu se suvenýry.Muzeum Grévin je totiž místo, kde to žije!

A dokazuje to i nové ocenění, které právě získalo Muzeum Grévin Praha. Cestovatelé z celého světa ocenili muzeum Certifikátem výjimečnosti pro rok 2016. Toto ocenění vzdává hold podnikům, které v minulém roce získávaly od cestovatelů na TripAdvisoru konzistentně nadšené recenze."Na stávajícím programu muzea, který je součástí projektu „Muzeum, které žije“, spolupracuje i hostující herec Nové scény Národního divadla Petr Batěk," říká Daniela Pedret, marketingová ředitelka muzea Grévin. "Jeho umělecký záběr je velmi široký, nás nejvíce zaujala režie projektu ožívajících“ zámků a muzeí. Je velkou inspirací pro vznikající spolupráci, " dodává Pedret.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce