Řekne-li se finanční poradce…

Datum: 11.05.2010 Autor: Allfinanz Přečteno: 716
/images/clanky/1273579421_ovb.jpg

 

OVB Allfinanz - finanční poradenství
Titulek: Blog o aktivitách spol. OVB Allfinanz, a.s.
OVB poradci

Výsledky provedeného průzkumu firmy Fast Connect přinesly překvapující zjištění. Jen málokdo ze stovek dotazovaných osob ví, co od finančního poradce očekávat a v čem vůbec spočívá úloha jeho práce. OVB Allfinanz proto uvádí vše na pravou míru.\r\n\r\nV důsledku této nevědomosti využívá služby finančního poradce pouze 10 % české populace. Přitom by stačilo tak málo. „Soustavně a srozumitelně vysvětlovat podstatu našeho oboru a jeho nesporný přínos zákazníkům,“ říká Jaroslava Matoušková, tisková mluvčí OVB Allfinanz.\r\nStatistika věda je…\r\n\r\nZnalost společností, které poskytují finanční poradenství a služeb poradců je nízká. Čísla mluví jasně. Více jak 44 % populace nezná jedinou společnost, která poskytuje finanční poradenství, 54 % nedokáže rozlišit poradenství od ostatních bankovních služeb a 25 % neví o poradcích téměř nic. Pouhých 33 % respondentů ví, že poradce poskytuje komplexní služby a nabízí více než pojištění a spoření. Najít dobrého finančního poradce je podle 58 % respondentů velmi obtížné. Proto je tady OVB Allfinanz a její tým vysoce kvalifikovaných poradců.\r\nOVB poradce na doporučení\r\n\r\nVe světě financí a finančního poradenství sází většina spotřebitelů na dobré nebo naopak špatné zkušenosti svého okolí. Důvodem je nedůvěra, strach, že spotřebitel přijde o své úspory. OVB Allfinanz si v této otázce vydobyla nejlepší hodnocení. Okolo 14 % respondentů si v nepřeberném množství firem se stejným záměrem spontánně vybaví právě OVB Allfinanz, což dokazuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb.\r\nProč využít služby finančního poradce?\r\n\r\nV dnešní době je otázka materiálního zajištění velkým otazníkem. Kde vezmu peníze na školné dětí? Kde budu brát finanční prostředky v důchodu? Toto jsou otázky, které vyvstávají v mysli snad každého z nás. Hledejte odpověď s finančním poradcem OVB, který vám poradí, jak se co nejlépe materiálně zajistit do budoucna a jakých prostředků k tomu využít.\r\nKdyž dva dělají „totéž“, není to totéž…\r\n\r\nVětšina lidí stále zaměňuje finančního poradce s pojišťovacím agentem. Podíváme-li se na internetové prezentace významných hráčů na tuzemském trhu, dojdeme ke zjištění, že poradci jsou připraveni poskytnout komplexní služby v oblasti osobních financí. Dokážou tak poskytnout odpovědi na všechny otázky od financování studia až po investice na stáří. Poradce tak na rozdíl od agenta dokáže nabídnout i produkty, které by zákazník nezískal na žádné z přepážek bank a pojišťoven.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce