Čas na předběžné zamyšlení nad zimní pobytem nebo eurovíkendem

Datum: 10.05.2010 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 654

Přichází jaro a pomaličku i léto a letní zájezdy jsou plně vyprodány. I když to může působit trochu komicky, již se mnoho lidí začíná plánovat svojí zimní dovolenou. Pokud se řekne lyžování, jistě se každému ihned vybaví Alpy a Itálie.

Eurovíkend Řím
Eurovíkend Paříž
Eurovíkend Istanbul

Ta je navštěvovaná nejen kvůli eurovíkend Řím, ale i kvůli svým majestátným Alpám. Lyžování v Itálii je skutečně na vysoké úrovni. Profesionálně upravené sjezdovky a kvalitní služby a servis jsou samozřejmostí. Sjezdovky dosahutí délky několika kilometrů a jejich poloha přesahující 3000 m.n.m. nabízí impozantní výhled na okolní hory a ostatní lyžařská střediska. Nejpopulárnější lyžařská střediska jsou především Orobie, Presolana, Marilleva a Madonna di Campiglio. Lyžování v Rakousku je oblíbené především kvůli blízkosti vůči České republice. Rakouské alpy nabízí služby a sjezdovky na velice vysoké úrovni a jako častý cíl ho volí i školní zájezdy Zde se jedná o volbu především z finanční dostupnosti. V zimním období není problém s dostatkem kvalitního přírodního sněhu. Případně můžete zvolit jeden z osmi ledovců. Střediska nabízí spoustu zábavy, jako jsou lyžařské a snowboardové parky, freeparky a dětské sjezdovky. Nejpopulárnější lyžařská střediska v rakouských alpách jsou Schladming, Dachstein Tauern, a Nassfeld. Lyžovat se samozřejmně nejezdí jen do Rakouska a Itálie. Nabízejí se i vzdálenější země jako je například Francie. Tato země je hojně navštěvována především pro eurovíkend Paříž. Francie, lyžování a snowboarding – pojmy které k sobě neodmyslitelně patří. Tato země nabízí spoustu středisek. Některé z nich se dokonce spojily a staly se z nich tak opravdoví giganti. Lyžování ve Francii nabízí prostor opravdu pro každého – sjezdovky od začátečníků, přes pokročilé až pro zkušené lyžaře. Nejpopulárnější, a zároveň i nejvíce navštěvovaná, lyžařská střediska ve Francii jsou Chamrousse, Val Cenis, La Norma, a Les Orres. Francie zároveň nabízí i unikátní naplánování dovolenou. Po celou dobu pobytu nemusíte být jen na lyžích, ale lze si odskočit na krásné písčité pláže k moři. V zimě ovšem nemusíte jen lyžovat. Velmi populární jsou i eurovíkendy v teplých zemích, jako je například erovíkend Istanbul. Ať již se rozhodnete pro kteroukoliv zem, nezbývá než popřát velmi pěkné počasí a nezapomenutelné zážitky.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce