Rajecké Teplice – přijeďte si na odpočinout a načerpat novou energii

Datum: 09.05.2010 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 724

Mnoho lidí právě nyní, s přicházejícím létem, vyráží na pobyty do lázní a na wellness pobyty. Při pobytu se nabízí samozřejmě spousta odpočinkových procedur, ale navíc i překrásná příroda v okolí a kompletní vybavenost.

Lázně Rajecké Teplice
Hotel Diplomat
Hotel Afrodite - Aphrodite

Lázeňské městečko Rajecké Teplice se nachází u samotných hranic mezi Slovenskou a Českou republikou. Díky tomu je právě ideální pro české návštěvníky. Pro cestu lze zvolit přímo po slovenské dálnici D1 a doba cesty se sníží jen na hodinu. Kromě široké nabídky procedur a volnočasových aktivit Rajecké Teplice nabízejí také i množství luxusních hotelů vhodných pro ubytování. Pokud se chystáte na cestu vlastní dopravou můžete si zároveň soukromě rezervovat pokoje v malých soukromých hotelích. Větší zájezdy a i náročnější návštěvníci dají jistě přednost velkým hotelům s veškerým vybavením. V Rajeckých Teplicích patří k nejoblíbenějším čtyřhvězdičkový hotel Diplomat. V samotném hotelu se pro ubytované hosty nachází sauny, bazén a atrakce jako bowling nebo tenis. Druhým vhodným místem pro ubytování je hotel Aphrodite – Afrodite. Ten nabízí ještě více volnočasových aktivit než hotel předchozí. Mezi nejoblíbenější patří vodní a saunový svět, do kterých mají ubytovaní hosté mimojiné vstup kompletně zdarma. Kromě zmíněných aktivit jsou k dispozici i thajské masáže nebo individuální procedury. Pokud se chystáte na skutečný odpočinek a nechcete plánovat celý pobyt, můžete si vybrat již připravený pobyt. V nabídce jsou jak kratší, týdenní, tak i delší jako pětidenní až týdenní. Součástí je nejenom polopenze v ubytovaných hotelích, ale i zařízené procedury. Pokud se chystáte na odpočinkový zájezd, budeme rádi, pokud si vyberete právě Rajecké Teplice.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce