Cadenza, pracovní oděvy pro zdravotnictví

Datum: 08.05.2010 Autor: MIchal Kuruc Přečteno: 619

V roce 1990 vznikla v České republice firma Cadenza – pracovní oděvy, s cílem umožnit zdravotnímu personálu oblékat se nejen účelně a pohodlně, ale i s určitou profesionální elegancí. Jinými slovy, pracovní oděvy by již svou nevzhledností neměly obtěžovat a měly by zdravotnickému personálu dodávat důstojnost a reprezentativnost kterou si zaslouží.

Pracovní oděvy
Cadenza

V roce 1990 vznikla v České republice firma Cadenza – pracovní oděvy, s cílem umožnit zdravotnímu personálu oblékat se nejen účelně a pohodlně, ale i s určitou profesionální elegancí. Jinými slovy, pracovní oděvy by již svou nevzhledností neměly obtěžovat a měly by zdravotnickému personálu dodávat důstojnost a reprezentativnost kterou si zaslouží. Za pouhé tři roky od svého vzniku se firma Cadenza představila na českém trhu s ucelenou kolekcí pracovních oděvů pro lékaře a zdravotní sestry. Od té doby prochází výrobky Cadenza neustálou inovací a testováním. Výsledkem je stále se rozšiřující povědomí o značce a dobré jméno firmy jak doma tak v zahraničí. \r\nVzhledem k rozsáhlým zkušenostem a permanentně probíhající inovaci garantuje značka Cadenza promyšlený střih, funkčnost a pohodlnost pracovních oděvů stejně jako vysokou kvalitu materiálů. Vše je navrženo tak, aby se jednotlivé součásti sortimentu navzájem doplňovaly a bylo možné různé části oděvů vzájemně kombinovat. Celá výroba probíhá výhradně v tuzemsku, počínaje designem přes tkaní látek a vlastní šití, vše je zajištěno z výhradně českých zdrojů. Tím je umožněno detailní sledování celého procesu odborníky firmy. Výsledkem je opravdu kvalitní a ze všech stran propracovaný výrobek.\r\nVýrobky firmy můžete objednat v internetovém obchodu pracovní oděvy Cadenza nebo si je osobně vybrat ve značkové prodejně, která se nachází v Myslíkově ulici Praha 1. Osobní návštěva značkové prodejny zdravotních oděvů Cadenza se určitě vyplatí, protože se při ní pravděpodobně dozvíte o zajímavých slevách sezónného nebo stálého sortimentu. Nicméně pokud to máte do Prahy daleko, vyberete si určitě i na eshopu. Na rozdíl od většiny internetových obchodů je většina výrobků nafocena s pomocí modelů, a to včetně barevných variant, takže je zřejmé jak budou ve skutečnosti na vašem personálu vypadat.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce