Agj.cz

Datum: 05.09.2009 Autor: Petr Přečteno: 968

Angličtina hýbe dnešním světem. Díky býválému britskému impériu se tento jazyk dostal do celého světa a je dnes nejpoužívanějším jazykem na světě.

Angličtina
Angličtina - nepravidelná slovesa
Angličtina - slovníky

Ačkoliv ho počtem rodilých mluvčích překonává mandarínština, stačí připočítat lidi používající angličtinu jako svůj druhý jazyk a rázem je z angličtiny jazyk číslo jedna. Nejde však pouze o to, kolik lidí jej používá, ale také k jakým učelům. Tady pak angličtina nemá konkurenci: je jazykem internetu, světového obchodu, mezinárodních studentů; nejnovější zprávy bývají publikovány v angličtině a to co v angličtině původně není, se do ní většinou dříve či později přeloží.

Anglický jazyk už často nebývá považován za \"něco navíc\", mnohem častěji jej vidíme jako nutnost - základní požadavek např. pro získání práce. Pokud je vám dneska 40 let a říkáte si, že na angličtinu jste už moc staří, pak vězte, že budete ještě 25 let v produktivním věku (alespon dle zákona) a za tu dobu vliv angličtiny ještě vzroste. Začněte se učit anglicky ještě dnes, at vám neujede vlak!

Angličtina patří pro čechy k lehčím jazykům, nemá např. žádné sklonování a navíc základní slovní zásobu už určitě máte - vždyt anglické nápisy, názvy firem apod. jsou všude kolem nás.

Při svém studiu nemusíte utratit moc peněz. Spousta studijního materiálu je i na internetu a to zdarma, třeba na stránkách Agj.cz. Server Agj.cz nabízí přehledy gramatiky, upozornuje na časté chyby, recenzuje pro vás slovníky a učebnice atd. Sledovat novinky můžete přes RSS nebo kanálem @agjcz na twitteru.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce