Svůdná v bikinách

Datum: 04.05.2010 Autor: Jarmila Macoszková Přečteno: 763
/images/clanky/1272973326_she-amber.jpg

Letní stoupající teploty vyzývají k ochlazení u vody, ale také k „chytání“ pověstného bronzového odstínu. Pokud zrovna nezamíříte na nuda pláž, budete se poohlížet po bikinách. Každá chceme být krásná a správný výběr dvoudílných plavek nám pomůže naše přednosti podtrhnout. Ne všechny ženy, ale ví, jaký typ plavek se k její postavě hodí nebo jakou barvu či vzor zvolit. Přitom jsou tyto atributy velice podstatné.

bikiny
plavky
kalhotky

Klasické bikiny, které zakrývají naše tělo jen spoře, jsou nejvhodnějšími pro opalování pro jakoukoli postavu. Typickým znakem těchto „opalovaček“ je, že jsou jejich součástí šňůrky k zavazování nebo tenké pásky, a to i u kalhotek, popřípadě tang. Výhodou plavek s minimalizovaným zakrytím je to, že můžeme posunovat jejich části tak, abychom docílili snědého opálení na většině plochy kůže. Tento typ plavek však nemusí lichotit plnějším postavám, neboť příliš zdůrazňuje naši siluetu. Ideálním řešením v době, kdy se nesluníme, je uvázání pareo šátku v místech, která nechceme zdůrazňovat. Navíc si nebudeme připadat příliš odhalené.\r\nVhodné je pořídit si alespoň dvoje plavky – k opalování a plavání či vodním hrám. Plavky pro plavání by měly splňovat nejvyšší nároky – abychom v nich působily přitažlivě a při pohybu se v nich dobře cítily. Plavky, které přijdou do styku s chlorovanou nebo slanou vodou, bychom měly vybírat zvlášť pečlivě z hlediska jejich kvality. \r\nProtože každá žena oplývá různou siluetou, měla by se tím také řídit při výběru plavek. Větší bříško zakryje spodní díl s vyšším střihem nebo tankiny (kombinace topu z plavkovinové látky a kalhotek). Pro ženy, kterým příroda nenadělila dlouhé nohy, jsou vhodné kalhotky s vyšším vykrojením. Svůdné poprsí nám vytvarují podprsenky s výztuží nebo vycpávkami. Menší ňadra mohou vypadat velice přitažlivě v podprsence typu push-up nebo v podprsence střihem připomínající pás látky obepínající hrudník, ale která je vytvarovaná a zpevněná kosticemi. Zpevnění poprsí docílíme výběrem plavek s kosticí. Pro ženy s plnějším dekoltem je vhodný horní díl bez výztuže a kostic. Ke zdůraznění oblasti poprsí poslouží výraznější zbarvení horního dílu. Boky můžeme zdůraznit širšími bokovými kalhotkami či nohavičkovým střihem. \r\nBarevnost bychom měly volit vzhledem k typu naší pleti, barvě vlasů a očí. Neexistují předem dané kategorie, kterými bychom se měly řídit, ale obecně platí, že světlovlasým typům sluší světlejší odstíny a tmavovlasým temnější. Vybranými barvami a vzory můžeme dát také najevo svou osobnost a momentální náladu. Elegance se například projeví v detailech jako jsou pásky, korálky a drobné ozdoby v podobě kruhů. Spontaneita a sportovní styl v jednoduchosti. Romantická povaha v květinovém vzoru, mašličkách nebo motýlové aplikaci. Nespoutanost a divokost v nápisech a výrazných mladistvých dezénech.\r\nPro krásný vzhled však nestačí jen vhodný výběr plavek a jak často slýcháme, správné držení těla. Kouzlo krásy vychází zevnitř a projevuje se zejména úsměvem.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce