TopGadget.cz

Datum: 05.09.2009 Autor: Manio Přečteno: 527

Obchod se zábavnou elektronikou, gadgets, mp3 přehrávači, autorádii WigiTron, mobily WigiTel v hodinkách, dualsim, s digitální televizí, onestationy, doplňky pro Nintendo, elektronickými cigaretami a spoustou hraček a dárků.
TopGadget.cz je nový internetový obchod s elektronikou. Přesněji by se dalo říci, že v tomto internetovém obchodě si můžete koupit zboží, jako jsou FM transmittery, autorádia, reproduktory, zesilovače, subwoofery, gadgets do autozapalovače, moto alarmy, digitální videokamery a hračky. Dále pak e-shop nabízí příslušenství pro herní konzole Nintendo, především flashkarty DSTT a DSTTi, mobilní GSM telefony, paměťová média, MP3 a MP4 přehrávače. Přestože je e-shop zatím vcelku mladý, je zásobován kvalitním zbožím z různých částí trhu a nabízí například i novinku poslední doby, elektronické cigarety. Zákazníci si navíc mohou, kromě již zmíněného, vybírat i ze značkových produktů WigiPix, WigiTel a WigiTron. Každá z těchto značek se specializuje na jiný sortiment. Tak například WigiPix se zaměřuje na audiovizuální techniku, videokamery, fotoaparáty, průmyslové kamery a zařízení, která slouží pro záznam obrazu a zvuku. Další produkty, která naleznete e-shopu TopGadget.cz, se pyšní značkou WigiTel, která se zaměřuje na mobilní telefony nové generace. V sortimentu WigiTelu můžeme naleznout výrobky, jako jsou GSM mobily s digitální televizí DVB-T, DualSIM telefony nebo mobily v hodinkách a příslušentví k nim. Poslední značkou zboží, které je nabízeno na e-shopu TopGadget.cz, je WigiTron. Mezi výrobky této značky naleznete MP3/MP4 přehrávače, autorádia, FM transmittery a jiné audio zboží.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce