Kvalitní reprodukce dodají vašemu bydlení ten správný styl

Datum: 27.07.2012 Autor: Jana Machová Přečteno: 1191

Strom života G. Klimta
Slunečnice V. Van Gogha

Zejí vaše zdi prázdnotou? Postrádá váš pokoj nápad? Možností, jak tento problém vyřešit je nesčetné množství. Pokud ovšem hledáme opravdu originální řešení, které se ,,neokouká“ ani za několik let, již tak jednoduché to není. Mě osobně zaujala idea reprodukce obrazů. Po dlouhém a důkladném hledání informací týkajících se této problematiky, jsem narazila na několik možností, jak reprodukovat oblíbený obraz, o které se chci podělit.

Zažívejte krásu umění každý den

Kdo by nechtěl mít doma obraz Gustava Klimta ,, Strom života “, či snad ,, Slunečnice “ Vincenta Van Gogha? Originál je však pouze jeden a pro většinu z nás finančně nedostupný. Dostupným řešením by pro nás však mohly být právě již zmíněné kvalitní reprodukce. Kvalitní reprodukce dodají pokoji ten opravdový styl a na rozdíl od mnoha jiných dekorací, nepůsobí levným dojmem.

Jaké jsou dnešní možnosti? Dnešní doba nabízí dvě možnosti reprodukcí. Za prvé můžeme oslovit nějakého umělce a požádat ho o zhotovení námi vybraného obrazu. Dále můžeme reprodukci pořídit v samotném Louvru, v porovnání s originálními uměleckými díly se dají pořídit za velmi rozumnou cenu, přibližně kolem 5000 Kč. Poslední možností, která se stala hitem taktéž v samotné kolébce módy a umění, sladké Francii, a která je cenově ještě dostupnější a kvalitou si ničím nezadá s kvalitní reprodukcí je plakátová reprodukce.

Plakátová reprodukce = revoluční řešení

Možná si teď kladete otázku: ,,Jak je možné, že ,,obyčejný plakát“ může vypadat jako skutečný obraz?“ Vysvětlením je použití jedinečné inovativní technologie. Námi vybraný plakát se nalepí na stěnu dřevěné desky, dále se pomocí vakuovacího stroje mezi deskou a plakátem vysaje všechen vzduch, což způsobí, že obrázek na zadní stěně dokonale „sedí“. Následně se na něj položí speciální fólie s jemným vzorem plátna.

Tato folie, která se dnes používá místo skla, představuje skvělou inovaci v reprodukci umění. Chrání obraz před omakem, slunečním zářením a naprosto dokonale eliminuje nežádoucí odrazy. Díky speciální technologii lepení se nemůže stát, že by došlo k nehezkému zvlnění plakátu. Další výhodou plakátové reprodukce je její bezpečnost – při pádu obrazu na zem rozhodně nehrozí, že by se vaše ratolest mohla pořezat o střepy.

Oblečte svůj obraz, kvalitní rám je základem

Aby byla reprodukce opravdu stylovým doplňkem interiéru, nesmíme zapomenout na kvalitní rámování. Jedině s rámem je totiž obraz obrazem. Rám dotváří celkový dojem uměleckého díla. Při jeho výběru se proto vyplatí vsadit na kvalitu. Kvalitní dřevěné rámy z italského a tropického dřeva, ze smrku a borovice nabízí například posters.cz, kde si můžete zakoupit i samotnou plakátovou reprodukci. Vlastní rám si navíc můžete v klidu vybrat v online rámovacím studiu, obrázek si zde můžete prohlédnout na různě barevných stěnách a také ho elektronicky objednat, nebo se třeba zdarma poradit s bytovými architekty. Zarámovaná plakátová reprodukce pak dodá vašemu bydlení ten opravdový styl!

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce