Dovolená nemusí být jen pláži, cestujte za poznáním

Datum: 23.04.2010 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 624

Jistě máte za sebou již dovolenou, kdy jste celou dobu leželi na stejné pláži, procházeli se každý večer po stejné trase a objevovali stále stejné památky. Naštěstí vaše příští dovolená nemusí být jednotvárná.

Poznávací zájezdy
Poznávací zájezd Francie
Poznávací zájezd Itálie

Můžete poznávat nové tradice, ochutnávat nové pokrmy a národní kuchyně, každý den obdivovat nová místa a prožít svojí dovolenou v zahraničí velmi aktivně. Přesně tento způsob trávení dovolené vám poskytnou víkendové pobyty. Zařizování takového pobytu je velmi jednoduché. Nejdříve se musíte rozmyslet, kam by jste se rádi podívali. Někdo dá přednost raději teplé Francii, někdo raději chladnější Norsko nebo Skotsko. A přesně takto široká je i nabídka. Můžete cestovat od Velké Británie, přes Francii nebo Norsko až po Turecko. Mnohdy jsou k dispozici víkendové pobyty i do mnohem vzdálenějších destinací. Po odcestování na vysněné místo se vám otevírá nepřeberná nabídka možností, jak novou zemi nejlépe poznat. Pokud si za svoji víkendovou destinaci vyberete například víkendový pobyt Francie, jistě jako první budete zvědaví na památky. Ty se zde nabízejí prakticky na každém kroku. Během svého zájezdu tak poznáte vše od Eiffelovy věže až po Vítězný oblouk. Dalším lákadlem je kuchyně a hlavně vína. Jistě si nikdo nenechá ujít příležitost posedět v pařížské kavárničce u skleničky. Samozřejmně lze s sebou vzít i své děti. Ty by jistě nebyly nadšené z dovolené jen u památek. V okolí se nabízí nepřeberné množství i pro ně zábavnějších aktivit. Francie má teplé podněbí a i moře. Nabízí se tedy koupání, které nemusí být jen v moři, ale lze si zajít i do aquaparku. Naprosto stejný program si lze představit i na víkendovém pobytu Itálie, Norsku, Velké Británii nebo Turecku. Stačí se jen zamyslet, jestli si skutečně nejlépe odpočinete nicneděláním, nebo jestli chce mít tento rok trochu odlišnou dovolenou. Nejlepší zprávou nakonec je, že takováto aktivní dovolená nemusí být o mnoho dražší. Samozřejmě je ale nutné počítat s vyššími náklady, již jen kvůli cestování a vstupům.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce