Digitální stage piana pro profesionály

Datum: 22.04.2010 Autor: CMI Melodia a.s. Přečteno: 498

Sháníte-li špičkové digitální stage piano, určitě při svém výběru narazíte na modely od firmy Yamaha. Digitální stage piana modelové řady CP od společnosti Yamaha nabízí vysokou kvalitu, kterou ocení zejména profesionální hráči, pro které je tato modelová řada stage pian primárně určena.

Stage piano CP 1 Yamaha
Stage piano CP 5 Yamaha
Stage piano CP 50 Yamaha

Hlavní novinkou a odlišností digitálních stage pian řady CP je využití naprosto rozdílného generátoru tónů SCM (Spectral Component Modeling). Zcela unikátní systém tónového generátoru SCM vytváří precizně zvuk akustických a vintage elektrických pian.\r\n\r\nPro digitální stage piana CP 1 a CP 5 byla zároveň společností Yamaha vyvinuta i nová klaviatura NW-STAGE. Tato nová vyvážená dřevěná mechanika byla výrobcem zapracována na základě požadavků ze strany špičkových profesionálů. \r\n\r\nVlajkovou lodí modelové řady CP je digitální stage piano CP 1, které si jistě brzy získá svoji pozici mezi profesionálními hudebníky.\r\n\r\nStage piano CP 1 Yamaha\r\n\r\nJak již bylo uvedeno stage piano CP1 Yamaha je prémiovým hudebním nástrojem, které nabízí jak tradiční technologie, tak i moderní novinky. Mezi hlavní inovace patří zmiňovaný systém tónovaného generátoru SCM a nově vyvinutá klaviatura NW-STAGE. V odborném kruhu je digitální stage piano CP 1 Yamaha považováno za jedno z nejexpresivnějších stage pian, které bylo kdy vyrobeno.\r\n\r\nStage piano CP 5 Yamaha\r\n\r\nDigitální stage piano CP 5 od firmy Yamaha využívá zvukové jádro a technologie z modelu CP 1. Jednotlivé vlastnosti, technologie a obecně celý hudební nástroje CP 5 byl vyvinut tak, aby byl co nejvíce flexibilní a cenově dostupný. Součástí stage piana CP 5 je mikrofonní vstup, díky kterému je možné obohatit Vaše vystoupení o zpěv či mluvené slovo.\r\n\r\nStage piano CP 50 Yamaha\r\n\r\nI v případě stage piana CP 50 využila Yamaha zvukového jádra a technologie z modelu CP 1. Digitální stage piano CP 50 je díky své flexibilitě a přenosnosti výborným řešením pro profesionální práci i na cestách. Mezi hlavní charakteristiky modelu CP 50 tak patří vyvážená mechanika a také lehký (přenosný) design.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce