Buďte krásní od přírody

Datum: 19.04.2010 Autor: Karel Novotný Přečteno: 492

 

http://www.topdama.cz/15-prirodni-kosmetika
http://www.topdama.cz/15-prirodni-kosmetika
http://www.topdama.cz/15-prirodni-kosmetika

Naše kůže odráží vše co se děje uvnitř nás a její vzhled ovlivňuje i množství vnějších faktorů. Chceme vypadat dobře a mladě, chceme mít zdravou pokožku. Proto je nutné o kůži pečovat. K tomu nám mimo jiného napomáhají různé kosmetické přípravky. Již před tisíci lety lidé pečovali o své tělo různými mastmi, oleji, vonnými látkami a jinými zkrášlujícími prostředky. Lidé odpradávna používali přírodní látky. Rozvojem chemického průmyslu však začaly kosmetické firmy využívat více nepřirozených surovin pro výrobu svých produktů a lidé masírováni reklamami je začali masově používat. V současnosti se stále více lidí znovu obrací k přírodě. Vzniká tzv. zelený trend. Lidé si uvědomují, že mohou svým přístupem a výběrem sami ovlivnit své zdraví a zároveň být šetrní k životnímu prostředí. Důvodů, proč používat přírodní kosmetiku, je mnoho. Je bezpečnější a šetrnější k lidskému zdraví, je dlouhodobě účinnější, podporuje zdraví pokožky, její výroba je šetrná k životnímu prostředí a má mnoho dalších výhod. Přírodní kosmetika je bohatá na účinné rostlinné složky, jejichž účinky na celkové zdraví a krásu pleti jsou po generace prověřeny. Zbavte se toxických látek z vašeho těla. Detoxikací rozumíme proces, při kterém zbavujeme organizmus nežádoucích látek, které mohou mít za určitých okolností toxický (jedovatý) vliv. Při tomto procesu je důležité zbavit tělo těchto látek ještě dříve, než začnou v organizmu narušovat probíhající fyziologické procesy. Pro odbourání škodlivých látek je také důležité přestat kouřit. Bojíte se? S elektronickou cigaretou nemusíte. Elektronická cigareta neuvolňuje žádné škodlivé látky obsaženy v tabáku, kromě nikotinu. Takže všechna varování ministra zdravotnictví, která známe z krabiček tabákových cigaret, můžeme při kouření elektronické cigarety s klidným svědomím zapomenout. Snad na jedinou vyjímku - kouření je návykové, nezačínejte s ním. To samozřejmě platí i pro e-cigaretu. elektronická cigareta má nesmírnou výhodou ve způsobu uvolnění nikotinu.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce