Na co dát pozor při sjednání rychlé půjčky

Datum: 18.04.2010 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 659

Dnešní možnosti jsou takřka neomezené. Pokud se chystáte cokoliv koupit nabízí se spousta kanálů. Ať již se jedná o oslovení pomocí televizní reklamy, reklamy v rádiu, billboardu, letáku ve schránce nebo i čím dál více převažujícího internetu. Tento vývoj sebou ovšem nese i rizika.

Půjčka ještě dnes
Půjčky bez zástavy
Půjčky na směnku hned

Ne vždy se ze strany prodejců a poskytovatelů setkáváme s férovým jednáním. A stejně je tomu i při sjednání půjčky. Poskytovatel peněz nemusí mít vždy čisté úmysly a nabízená rychlost půjčky mu ještě nahrává do karet. Na co si tedy dát pozor? Prvním faktem je normální pozum. Pokud je někde inzerát na půjčka ještě dnes, poskytovatel se bude snažit vše snažit zařídit velmi rychle. I když vaše půjčka spěchá, najděte si vždy dostatek času na přečtení smluvních podmínek a promyšlení celého obchodu. Na problém můžete narazit až velmi velmi pozdě – po první splátce a srozuměním se se stylem splácení. Druhým problémem může být ručení. Půjčující často kdyjí své peníze vaším ručením, může se jednat o dům, byt či auto. Při půjčce s ručením jsou tedy mnohdy ochotni přistoupit k transakci, i když ze svých zkušeností ví, že nebudete schopni splácet. Ideálním signálem je, pokud je, pokud se v jeho nabídce vyskytuje i půjčka bez zástavy. Kromě rychlého sjednání a nutnosti ručit se zde vyskytuje i třetí častý problém. Mnoho lidí potřebuje půjčit velmi rychle peníze a standartní postupy tomu brání. Proto často poskytovatelé půjček nabízejí i peníze na směnku. Tento způsob nahrává jak zaslepení klienta vidinou velmi rychle a jednoduše získánými penězi, tak i určitým tlakem na rychlost celé transakce. Varovným sgnálem může být, pokud nabízí nabízí půjčky na směnku hned. Slovo hned je velmi lákavé, ale i velmi nebezpečné. Ať již se rozhodnete pro jakoukoliv možnost získání financí, pamatujte na tři základní pravidla. Prvním je nenechat se zaslepit rychlostí. Druhou je nedávat k ručení svoji střechu nad hlavou, protože o ni můžete velmi rychle přijít. Třetím pravidlem je řídit se zdravým rozumem a pokud něco nehraje, tak raději z půjčení vycouvat a najít si důvěryhodnější společnost.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce