Vynakládejte svou energii efektivně

Datum: 15.04.2010 Autor: karel Novotný Přečteno: 545

 

rozvoj osobnosti
Koučink
Mentor

Osobní rozvoj osobnosti Vám pomohá uvolnit Vaše vnitřní bariéry. Jde o poznání sebe sama a úpravu své životní filozofie. Ať už si to uvědomuje nebo ne, každý z nás má svou životní filozofii už teď - je to právě naše podvědomé naprogramování z dětství, podle kterého řídíme všechny své kroky a rozhodnutí v celém svém dospělém životě. Člověk, který si v sobě dělá jasno, mapuje své podvědomé motivace, postoje, představy, stereotypy a mění je tak, že odpovídají jeho potřebám. To je člověk, který si uvědomuje, co chce a co je pro to třeba udělat, a proto se dostává ke svým cílům, protože svou energii vynakládá efektivně. Vydává svou energii na to, co ho baví a zároveň mu to vydělá dostatek peněz. Koučink Vám může poomoci při Vašem rozvoji. Koučink je soubor metod, které napomahají osobnímu rozvoji. Kouč je průvodce na cestě osobního růstu. Prostřednictvím otázek otevírá mysl, pomahá nalézt souvislosti a utřídit si myšlenky, dohlíží na udržení směru resp. zvoleného cíle, zbavuje strachu a zvyšuje osobní potenciál koučovaného. Mezi další způsoby patří mentoring. Mentoring je způsobem, jakým předávají své znalosti zkušenější pracovníci těm méně zkušeným, aby se naučili lépe zvládat svoji práci a také aby přispěli k rozvoji jejich kariéry. Je to proces, ve kterém jedna osoba mentor rozvíjí kariéru a schopnosti druhé osoby mentee. Mentor pomáhá svému svěřenci lépe poznat sebe sama, svůj potenciál a schopnosti. Mentor je člověk, který koriguje váš směr, pokud je to potřeba. Je to člověk, kterému na vás nesmírně záleží. Je to přítel, který vám řekne to, co potřebujete nejvíce slyšet. Je to někdo, u koho vždy najdete pomoc, podporu a radu.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce