We-vibe II nová rozkoš pro ženy

Datum: 15.04.2010 Autor: Robert Kvapil Přečteno: 842
/images/clanky/1271325619_we-vibe-ii-vibrator-na-klitoris-a-g-bod-7249-8847.jpg

Existuje celá řada příležitostí, kdy se úvahy při hledání dárku stočí k erotice. Možná potřebujete\r\npřekvapit drahou polovičku. Nebo sháníte narozeninový dárek pro kolegu z práce. Či snad\r\nnevíte, co dát pod stromeček sourozenci? Představte si We-vibe, magický předmět, který tyto\r\nproblémy vyřeší. I proto, že jej ocení jak ženy, tak muži, neboť umí působit prožitek oběma\r\nsoučasně.

Sexshop
We vibe
Vibrátory

Darovat vibrátor není právě jednoduché – stejně jako u jiných originálních dárků se obdarovaný může\r\ncítit nejistě. Pokud však nepůjde o levnou náhražku penisu, ale o jednu z nejmodernějších hraček současnosti, navíc v zajímavém stylingu, úspěch máte předem zaručen. Zejména, pokud balíček prezentujete jako dárek pro oba partnery a vzbudíte tak zvědavost obdarovaného i okolí. Svědčí o tom i fakt, že v roce 2009 jej jako dárek dostaly všechny celebrity účastnící se udělování amerických Oscarů.\r\nNejdříve překvapí, pak potěší \r\nA We-vibe umí vzbudit pozornost. Stal se vítězem Erotic Line Award 2008, evropské soutěže o nejžádanější nový produkt v erotice. Ačkoliv s ním lze partnerku vzrušovat přímo, používá se především jako pomůcka při milování ve dvojici.\r\nUmožňuje to jeho inovativní tvar – We-vibe připomíná tenkou podkovu se dvěma tlustšími vibrujícími konci. Vnitřní vibrátor se vkládá do pochvy, kde stimuluje bod G a zároveň zde masíruje žalud souložícího muže. Vnější vibrátor se tak sám usadí mezi stydkými pysky přesně proti klitorisu a zároveň dráždí muže u kořene penisu.\r\nDíky tenké ohebné stopce, která spojuje obě vibrující části, We-vibe sám drží v ženském klíně.\r\nJeho tvar i rozměry byly vymyšleny tak, aby se We-\r\nVibe přizpůsobil jakýkoliv ženským tvarům a aby při milování nepřekážel. Zároveň však plní svou funkci maximálního dráždění obou partnerů. Vibrovat vydrží až 2 hodiny.\r\nDnes navíc přibyl další důvod ke koupi, neboť na trh přichází inovovaná verze, We-vibe II. Původní verze umožňovala pouze plynulé vibrace, které bylo možné regulovat ve dvou intenzitách (3 000 a 5 000 otáček z minutu). \r\nNyní však výrobce přidal dalších 7 pulzních vibračních režimů:\r\nThrob – tepání, různě silné skokové vibrace\r\nWave – vlnění, vibrace se plynule mění\r\nPulse – pulzace, tj. pravidelná maxima a minima\r\nRev – rychlé zvýšení z minima do maxima\r\nTease – dorážení\r\nSlo-Rev – táhlé zvýšení z minima do maxima\r\nCha-cha – rytmus tance čača\r\n\r\nZnamená to nejen více vášně a vzrušení, ale i celkové\r\nzábavy při zkoumání účinku jednotlivých režimů. Protože We-vibe je možné používat ve všech běžných polohách, představte si to množství kombinací k vyzkoušení :-)\r\nVibrátor We-vibe vznikl v roce 2009 v Kanadě, kde ho vyrábí kanadská firma Standard Innovation Corporation Je vytvořen z chirurgického ztuženého silikonu neobsahujícího ftaláty. Hladká úprava\r\npovrchu je velmi příjemná na dotyk. We-vibe se výborně hodí na cestování, neboť je tichý (hlučností\r\nnepřesahuje běžný šepot) a vydrží nabitý nejméně 60 dnů. Protože je 100% voděodolný, užít si ho můžete i v koupelně.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce