Asterie - Váš správce dluhů

Datum: 02.04.2010 Autor: Krpelík Přečteno: 680
/images/clanky/1270191332_asterie-logo-1.jpg

Společnost Asterie s.r.o. je známá díky své jedinečné komplexní službě, kterou spravuje dluhy dlužníkům. Nejde a nikdy nešlo o jednorázové zaplacení všech pohledávek dlužníka. Asterie podvod není a v mnoha případech se jí podaří domluvit dlužníkům, pro které pracuje, lepší podmínky s věřiteli. A také slaví, společně se svými klienty, úspěchy i u soudu.

Asterie - Váš správce dluhů
Asterie - blog
Asterie není podvod

Jak již bylo výše zmíněno, Asterie za nikoho dluhy nezaplatí. V celém procesu bude vystupovat jen jako Váš osobní poradce - správce dluhů, který bude fungovat jako spojka mezi Vámi a věřiteli. Cílem je vyjednání kompromisu se všemi věřiteli. Myslíte si, že fyzická osoba má takovou možnost? Jen na vysvětlenou - typický klient Asterie má 10 věřitelů a dluh okolo půl milionu korun. Výsledkem celé komunikace je snížení splátek, úroků, zastavení exekucí, odblokování účtů, odpuštění sankcí, vyhrané soudní řízení apod. Jelikož Asterie nabízí opravdu komplexní řešení, řeší za klienta veškerou komunikaci a administrativu. \r\n\r\nNově si může klient společnosti Asterie on-line na internetu kontrolovat stav svého dluhu i pohyby peněz, kam a kdy byly z účtu poslány. Tím, že vidí do systému, získává klient Asterie zároveň i možnost přivydělat si. Pokud přivede nového klienta a zadá ho do systému, dostane od Asterie po podepsání smlouvy s tímto novým klientem finanční odměnu, o kterou sníží své zadlužení. Tato motivace funguje a ukazuje, že klienti jsou se službami Asterie spokojeni a nemají problém získat nového klienta ze svého okolí. \r\n\r\nZároveň se výrazně zlepšila platební morálka klientů, kteří jsou motivováni novým pravidlem: pokud první splátku provedou do určitého data, okamžitě přecházejí na sazbu 10 %, kterou si Asterie z pravidelné splátky nechává. Už tedy žádných 30 %, ale deset, pokud své oddlužení myslíte vážně.\r\n\r\nAsterie narovinu říká: „Kdo si zvládne se všemi svými věřiteli dohodnout lepší podmínky, nepotřebuje našich služeb“. Sami se můžete přesvědčit v sekci reference, že není pravda, že je Asterie podvod. Společnost pomohla již tisícům spokojených klientů. Alfou i omegou je pevná vůle a odhodlání aktivně se podílet na řešení. Výsledek máte v rukou jen Vy!

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce