Pohádka o jednom serverhostingu.

Datum: 01.04.2010 Autor: prmuzzy Přečteno: 730

Bylo jedno serverhostingové království. Na začátku, v dávných dobách, bylo jako všechna začínající království. Malé, chudé, nemělo pořádné hranice, aby je okolní mocipáni nemohli plenit a místní trh třel bídu s nouzí, protože neměl pořádně co nabídnout. Dvořané byli leniví, správci nehospodární a vysoké daně obyvatele jen utlačovaly a braly jim motivaci k práci.

Zajímají Vás ceny farm housingu?
Dedikovaná linka - proč rychlost připojení sdílet?
Takové reference by chtěl jistě každý.

Ale jak čas plynul, království sílilo a z ubohé malé zemičky se stal velký mocný stát. Přijeli noví výkonní správci (např. Coolbarebone na svém věrném oři Intel Atom) a jedna změna (k lepšímu) střídala druhou. Správci začali budovat nové prostorné cesty, které odolají i tomu největšímu provozu (trafficu), které jsou zároveň velmi bezpečné, takže už se nikdo nemusí bát, že jeho data přepadne horda útočných programů, která se v mnohých jiných královstvích stále ještě ukrývá a čeká v šeru na svou kořist. Postavili velký prostorný hrad, kde je tolik klimatizovaných prostor, že už se nikdo z dvořanů nemůže vymlouvat na horko a pracují na 100% za všech okolností.\r\n\r\nV podhradí vzkvétají serverhousingové farmy (tzv. farm housing), na kterých si obyvatelé mohou pěstovat tolik serverů, kolik jen chtějí. Vedou k nim prostorné cesty (vyhrazené dedikované linky), které jsou postavené jen pro ně, tudíž je nemusí s nikým sdílet, s konektivitou 5 – 300 Mbps. V prostorných stájích mají své místo servery všech plemen, velikostí a výkonů. K dispozici jsou jim adresy IPv4 a IPv6 a pro ty bojácné jsou zde i bezpečnostní boxy. O všechny je dobře postaráno, pravidelně se na ně dohlíží, aby byly v kondici a pro případ, že by jim náhodou v těžkých časech došlo pravidelné a vydatné napájení, jsou v záloze velké dieselagregáty. \r\nObyvatelé i hosté mají všechnu potřebnou péči a i s tím nejmenším je zacházeno s patřičnou úctou a respektem. Silná podpora správců, která je neomezená - 24/7 – dává všem jistotu, že je o ně dobře postaráno a nemusí se bát, že nějaký problém nepůjde vyřešit. Žádný problém totiž není neřešitelný a když víte, že se máte na koho s důvěrou obrátit, hned jdou věci snadněji. \r\n\r\nZajímá vás, milé děti, jak se to království jmenuje? Jeho jméno je Coolhousing a můžete si o něm přečíst nějaké reference.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce