Profesionální registrace do katalogů

Datum: 24.08.2009 Autor: snyll Přečteno: 484

Registrace do katalogů je vložení odkazu a popisku webu na server, který byl k takovému účelu založen. Jedná se o jakési pořadače sbírající informace o tisících až miliónech webových stránek (ovšem neplést s vyhledávači). Do katalogů se weby musí registrovat manuálně, což provede jejich majitel, případně zaplacený registrátor. Po registraci se stane Váš web viditelný pro všechny návštěvníky daného katalogu.

Registrace do katalogů
Objednávka registrace do katalogů
Levná registrace do katalogů

Další jistou výhodou registrace do katalogů je zisk mnoha zpětných odkazů, které jsou dnes považovány za nejdůležitější složku optimalizace webu pro vyhledávače. Pokud bychom si dali za cíl co nejstručněji popsat přínos registrace do katalogů, znělo by to asi takhle: čím více registrací do kvalitních katalogů = více zpětných odkazů = více návštěvníků = více zákazníků = větší zisky. Do výčtu jsme nezahrnuli některé další mezistupně a výhody jako je zvýšení celkového hodnocení stránek z pohledu vyhledávačů (Google, Seznam.cz atd.). Hodnocení je představováno číselnou hodnotou nazývanou Pagerank (v případě Googlu) či Srank (v případě seznamu) nebo dalšími názvy. Pagerank a Srank jsou ale nejdůležitější hodnoty na českém internetu.

Význam registrace do katalogů je předpokládáme zřejmý a nezbývá než si říct, kde takové katalogy najdeme a jak se registrace provádí. Z internetu můžeme získat několik různých seznamů, které obsahují stovky až tisíce katalogů. Netřeba ale předčasně jásat, protože velká část katalogů, které najdeme, je již dávno nefunkční. Kvalitní a zcela aktuální seznam asi běžně neseženeme, existují však lidé, kteří se registracemi do katalogů již delší dobu zabývají a mají vybrané pouze skutečně funkční katalogy, které stále schvalují nové odkazy.

Pokud jste nikdy stránky do katalogů neregistrovali, pak pro Vás bude asi nejrozumnější využít služeb právě takového člověka. Dobrý registrátor je požehnáním, protože Vám ušetří mnoho času a nervů. Ceny za registraci se také pohybují na nízké úrovni (okolo 5,- Kč za jeden katalog).

Jednoho takového registrátora můžete najít na adrese www.registratorka.cz, kde lze rovnou podat objednávku registrace webu až do 150 ověřených katalogů, množstevní sleva v případě objednávky pro více webů najednou je samozřejmostí. Pokud tedy ještě nemáte svůj web registrovaný, je nejvyšší čas tak učinit.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce