Eleuterococc extrakt – zdroj zdraví a krásy

Datum: 29.03.2010 Autor: Kosmetika chytře Přečteno: 1095
/images/clanky/1269870867_3001e.jpg

Přišlo jaro a lidé mají právě na jaře nejvíce oslabený imunitní systém po dlouhém zimním a tmavém období bez dostatku slunečního svitu. Proto se každoročně objevují na jaře nápory respiračních nemocí, převážně chřipek. Oslabený imunitní systém se však projevuje i dalšími příznaky, které nejvíce vadí ženám. Jejich pleť je totiž z důvodu oslabeného imunitního systému v mnohem horším stavu nežli třeba v létě. Syndrom jarního oslabení imunity, nazývaný též jarní únavou, se tak velmi negativně podepisuje doslova a do písmene na tvářích žen.

Eleutherococc extrakt 100 ml
Eleutherococc extrakt 250 ml
Eleutherococc extrakt 500 ml

Aby byla ženská pleť, ale i celý imunitní systém, i na jaře v dokonalém stavu a formě, existuje skvělý, naprosto přírodní preparát, který ženám opět navrátí krásu a zdraví, a tím i patřičné sebevědomí. Jedná se o Eleuterococc extrakt. Je to kořen, který je svým složením velice příbuzný se známějším, ale také patřičně dražším kořenem žen-šen. Účinek mají oba kořeny téměř shodný, rozdílná, a to podstatně, je však cena.\r\nSložení: Rozdrcený kořen Eleuterococcu se smíchá s 30 % alkoholu a preparát je připraven k používání.\r\nPoužití: Na základě dlouhodobých zkušeností se preparát používá po jídle. Užívá se 3 x denně po 15 až 30 kapkách a je možné jej zapít čajem nebo vodou. Léčebná kůra by měla trvat měsíc, poté by se měla na týden až dva přerušit. Cyklus by se měl opakovat přinejmenším 3 x, ale preparát lze užívat i delší dobu, protože nejsou známy žádné vedlejší či negativní účinky.\r\nZávěr: Eleuterococc extrakt, ale kořen lze užívat též ve formě čaje, přispívá nejen ke zdraví, ale i ke kráse. Která z vás, milé dámy, by obzvláště na jaře nechtěla být oslnivě krásná?

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce