Výhodný leasing?

Datum: 20.08.2009 Autor: Martin Hronek Přečteno: 665
/images/clanky/1250772938_zenska.png

Pro každého semtam nastane situace, kdy by nějaký ten peníz navíc neuškodil. Obzvláště, když potřebujeme zakoupit například automobil v hodnotě několika set tisíc korun. Často je jedinou možností se uchýlit k nákupu na leasing nebo si vzít úvěr. Nabídka v této oblasti je dnes opravdu široká a ne každý je schopný zvolit výhodný způsob financování a nenachytat se na předražený úrok.

Výhodný leasing
Leasing automobilů a strojů
Operativní a zpětný leasing

Svoji nabídku představuje i společnost HK-Leasing s více než desetiletou tradicí na trhu leasingů a úvěrů. Díky silným partnerům jsme schopni Vám poskytnout výhodné financování automobilů nebo výrobních a stavebních strojů.

Nejčastěji voleným druhem služeb je bežný finanční leasing, při jehož využití zůstává zakoupený předmět majetkem společnosti až do splacení plné částky. Další, ne tak rozšířené, jsou leasingy operativní a zpětné, které HK-Leasing také zařadil do své nabídky.

Operativní leasing tkví v ponechání správy vozidla leasingové společnosti, která obstarává celou řadu provozních záležitostí. V případě Full service leasingu zařídí společnost i veškeré opravy a další náklady spojené s provozem. U HK-Leasing je kupujícímu ponechána možnost po ukončení splácení převzít vozidlo do osobního vlastnictví, nebo ho ponechat v majetku společnosti.

Také leasing zpětný není u nás moc rozšířený. Jeho princip je ale naprosto jednoduchý – Vy prodáte předmět společnosti za plnou částku a poté ho zpět odkoupíte, tentokrát na leasing. Získaný obnos za prodej můžete okamžitě využít, například pro další rozvoj Vašeho podnikání.
Leasing za Vás můžeme dohodnout i mezi osobami. Vy se tak nemusíte omezovat na nákup pouze z bazarů či autorizovaných prodejců a odkoupit vůz můžete například od souseda či kamaráda.

Jestli máte raději svoji jistotu nechcete předmět ponechávat ve vlastnictví společnosti, využijte služeb úvěru. Předmět tak bude ihned patřit do Vašeho majetku a splácíte dohodnutou částku společnosti.

Jestli i Vy hledáte způsob, jak výhodně financovat své nákupy automobilu nebo stavebních a výrobních strojů, určitě nevynechejte nabídku společnosti HK-Leasing.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce