Výhodný leasing?

Datum: 20.08.2009 Autor: Martin Hronek Přečteno: 687
/images/clanky/1250772938_zenska.png

Pro každého semtam nastane situace, kdy by nějaký ten peníz navíc neuškodil. Obzvláště, když potřebujeme zakoupit například automobil v hodnotě několika set tisíc korun. Často je jedinou možností se uchýlit k nákupu na leasing nebo si vzít úvěr. Nabídka v této oblasti je dnes opravdu široká a ne každý je schopný zvolit výhodný způsob financování a nenachytat se na předražený úrok.

Výhodný leasing
Leasing automobilů a strojů
Operativní a zpětný leasing

Svoji nabídku představuje i společnost HK-Leasing s více než desetiletou tradicí na trhu leasingů a úvěrů. Díky silným partnerům jsme schopni Vám poskytnout výhodné financování automobilů nebo výrobních a stavebních strojů.

Nejčastěji voleným druhem služeb je bežný finanční leasing, při jehož využití zůstává zakoupený předmět majetkem společnosti až do splacení plné částky. Další, ne tak rozšířené, jsou leasingy operativní a zpětné, které HK-Leasing také zařadil do své nabídky.

Operativní leasing tkví v ponechání správy vozidla leasingové společnosti, která obstarává celou řadu provozních záležitostí. V případě Full service leasingu zařídí společnost i veškeré opravy a další náklady spojené s provozem. U HK-Leasing je kupujícímu ponechána možnost po ukončení splácení převzít vozidlo do osobního vlastnictví, nebo ho ponechat v majetku společnosti.

Také leasing zpětný není u nás moc rozšířený. Jeho princip je ale naprosto jednoduchý – Vy prodáte předmět společnosti za plnou částku a poté ho zpět odkoupíte, tentokrát na leasing. Získaný obnos za prodej můžete okamžitě využít, například pro další rozvoj Vašeho podnikání.
Leasing za Vás můžeme dohodnout i mezi osobami. Vy se tak nemusíte omezovat na nákup pouze z bazarů či autorizovaných prodejců a odkoupit vůz můžete například od souseda či kamaráda.

Jestli máte raději svoji jistotu nechcete předmět ponechávat ve vlastnictví společnosti, využijte služeb úvěru. Předmět tak bude ihned patřit do Vašeho majetku a splácíte dohodnutou částku společnosti.

Jestli i Vy hledáte způsob, jak výhodně financovat své nákupy automobilu nebo stavebních a výrobních strojů, určitě nevynechejte nabídku společnosti HK-Leasing.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce