Pro krásu žen – Lipio sérum Růže

Datum: 18.08.2009 Autor: Kosmetika chytře Přečteno: 853
/images/clanky/1250609724_1951s.jpg

Většina žen má téměř panický strach z tvorby vrásek kolem očí, které je činí staršími. Tvorbu vrásek u očí však lze účinně a výrazně omezit, a to přípravkem Lipio sérum. Jedná se o přípravek zcela nové koncepce firmy Karel Hadek, což zaručuje, že se jedná o přípravek bez jakýchkoliv chemických konzervantů a na základě přírodních látek.

Lipio sérum Růže 35 ml
Lipio sérum Santálové dřevo 35 ml
Lipio sérum Růžové dřevo 35 ml

Většina žen má téměř panický strach z tvorby vrásek kolem očí, které je činí staršími. Tvorbu vrásek u očí však lze účinně a výrazně omezit, a to přípravkem Lipio sérum. Jedná se o přípravek zcela nové koncepce firmy Karel Hadek, což zaručuje, že se jedná o přípravek bez jakýchkoliv chemických konzervantů a na základě přírodních látek.

Skládá se z kvalitních přírodních olejů, například brutnákového nebo jojobového, dále pak obsahuje lecitin, pantenol, v případě nejkvalitnějšího a nejžádanějšího lipia séra Růže, bulharský růžový olej. Nechybějí ani vitamíny A, E,F a C. V přípravku je dále obsažena kyselina mléčná a destilovaná voda. Použití je velice jednoduché: Kapátkem se nanese protřepaný přípravek na pleť v okolí očí a lehce se do pokožky vmasíruje. Pokožka se působením přípravku zvláční, vytvoří se ochranný filtr, vypne se a zpevní, čím se tvorba vrásek výrazně omezí. Nejvíce prodávaným je Lipio sérum Růže, ale pro ty, kteří neholdují vůni královny květin nabízíme i řadu dalších vůní, jakou je třeba Santálové dřevo, Růžové dřevo či heřmánek anebo levandule a mnoho dalších vůní. Pravidelným používáním Lipia séra se nejen výrazně zpomalí tvorba vrásek, ale i stárnutí pokožky a ženy zůstanou i ve vyšším věku stále krásné. Cena přípravku je v takové výši, že si jej opravdu může dovolit každá žena aniž by jeho nákup výrazně zasáhl peněženku. V současné době jsou na přípravky lipo sérum slevy 10% a můžete jej objednat již od 214 Kč za 35 mililitrové balení. Při správném používání přípravku vydrží toto balení neuvěřitelně dlouhou dobu a poměr ceny a účinnosti séra je bezkonkurenční. Je však nezbytně nutné, aby byl přípravek aplikován na dokonale vyčištěnou pokožku, nejlépe hydrofilními oleji od firmy Karel Hadek, aby byl účinek co nejvýraznější. Veškeré podrobnosti nejen o přípravku Lipio sérum najdete na našich stránkách Kosmetika chytře.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce