Utahování opasků serverhostingům

Datum: 17.03.2010 Autor: prmuzzy Přečteno: 737

Dnešní doba krize a utahování opasků nás nutí šetřit i na místech, kde jsme si jindy bohatě dopřávali. Každý den se musíme rozhodovat, které výdaje omezit.\r\nTo se týká bohužel i internetu a jeho zázemí, tedy například i hostingu a serverhousingu. Běžný uživatel rozdíl téměř nepozná, internet bude pořád nejlevnějším zdrojem informací a dat, ale provozovatelům serverů a hostingů rostou vrásky na čele a jsou dříve nebo později nuceni položit si otázku, jestli je jejich hosting tím nejvýhodnějším, co jim může trh nabídnout.

Jak na serverhousing?
VPS - úsporné hostingové řešení
Mnoho otázek - kde najít odpovědi?

Pokud i vy patříte do skupiny lidí, kteří nechtějí být schovaní v ulitě svého serverhostingu jen proto, že jsou na něj zvyklí, ale hledáte nejvýhodnější nabídku, samozřejmě v kombinaci s perfektními službami a moderním zázemím naplněným nejnovějšími technologiemi, pak otevřete oči a čtěte pozorně. \r\nJednou z možností, jak ušetřit na provozu hostingu webů a webových apikací, je využití virtuálního privátního serveru. Tato služba je velmi oblíbená a využívaná, neboť dokáže skloubit množství projektů a "sajtů" do prostoru jednoho fyzického serveru. Odpadají tím tudíž náklady za paralelní provoz několika serverů, které mohou být v konečném součtu někdy velmi výrazné. Pro "virtualizaci" se většinou vybírají servery s vyšším výkonem, takže aplikace na virtuálních serverech běhají rychle a nedochází k neoblíbenému "zamrzání".\r\n \r\nVelkou výhodou virtuálních serverů je technologie Xen. Virtualizace Xen spočívá v rychlosti, nezávislosti na operačním systému, způsobu hospodaření s operační pamětí, možnosti nastavit si “jako zákazník” VPN i IPtables a především podpora protokolu IPv6. Procesory kvalitních privátních serverů využívají 32 bitové instrukce a podporou úspory energie (Energy-Efficient Performance), kde se díky odladěným jádrům využívají prostředky jen natolik, kolik je právě v daném okamžiku potřeba.\r\nJá osobně jsem se už rozhodl a přestěhoval „své hostingy“ pod jednu střechu. Proč platit zbytečně peníze navíc? Ale je dobré se nejdřív trochu o nabídkách hostingu inspirovat.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce