Novinka - profesionální radiostanice (vysílačky) Motorola P100 řady

Datum: 17.03.2010 Autor: cettra.cz Přečteno: 622
/images/clanky/1268822543_add.jpg

Společnost MOTOROLA přichází s novými přenosnými profesionálními radiostanicemi Motorola P165 a Motorola P185. Nové vysílačky Motorola P 165 s P 185 tak doplňují řadu jednoduchých a velmi oblíbených radiostanic CP řady jako je CP040, CP140 atd. Výhodou nových radiostanic (vysílaček) Motorola CP165 a CP185 jsou menší rozměry a hmotnost, větší počet kanálových pozic (99) a displej zobrazující informace o aktuální kanálové pozici, stavu a nastavení některé z funkcí radiostanice.

Nová radiostanice (vysílačka) Motorola P165
Profesionální radiostanice Motorola P 185
Podrobnější informace o nových radiostanicích Motorola P100 řady

Společnost MOTOROLA přichází s novými přenosnými profesionálními radiostanicemi Motorola P165 a Motorola P185. Nové vysílačky Motorola P 165 s P 185 tak doplňují řadu jednoduchých a velmi oblíbených radiostanic CP řady jako je CP040, CP140 atd. Výhodou nových radiostanic (vysílaček) Motorola CP165 a CP185 jsou menší rozměry a hmotnost, větší počet kanálových pozic (99) a displej zobrazující informace o aktuální kanálové pozici, stavu a nastavení některé z funkcí radiostanice. Na čelním 8 znakovém displeji se také zobrazuje informace o stavu baterie, síle přijímaného signálu. Díky nastavitelným funkcím je možné změnit úroveň vysílacího výkonu pro kanálovou pozici, zobrazit seznam kanálů nebo popisů kanálů, zapnout a vypnout Scan, nastavit a ovládat utajovač hovorů, zapnout nebo vypnout PL/DPL kód (CTCSS resp. podtónový squelch) pro vybraný kanál atd. Nové radiostanice (vysílačky) podporují signalizaci založenou na DTMF standardu. Podporováno je adresné volání pro jednotlivé stanice a také skupinové volání. Radiostanice umí volání inicializovat i dekódovat. Podporováno je i zobrazování ID volající stanice. Radiostanice Motorola P165 a P185 (pokud je to softwarově povoleno) nově podporují v programovacím módu (bez nutnosti připojení k počítači) možnost uživatelsky nastavit funkce pro boční a přední funkční tlačítka, definovat citlivost mikrofonu, přijímače, VOXu. Je také možné měnit omezení délky na jedno zaklíčování (TOT), nastavit scramblování (utajovač) pro jednotlivé kanály, definovat volací seznam pro DTMF, nastavit šetřič baterií, typ připojené baterie atd. \r\n\r\nVysílačky jsou díky své ceně a jednoduchosti vhodné především pro použití na volně přístupných kmitočtech pro každodenní práci v halách, skladech, pro práci geometrů, montážních firem nebo i dobrovolných hasičů. \r\n\r\nRadiostanice nové Motorola P100 řady mají stejný audio konektor jako aktuálně prodávaná Motorola CP řada. Stejné audio příslušenství tak lze použít i u (nebo od) starších Motorola P040, P080, GP300, P110 radiostanic, které mají dvojitý jack konektor. Stejné jsou i antény Naopak neslučitelné jsou nabíječe, baterie, pouzdra. \r\n\r\nDalší informace:\r\nCETTRA, s. r. o. \r\nInternet: http://www.cettra.cz\r\nTelefon: +420 48 48 46 011\r\nEmail: info@cettra.cz\r\n\r\nSpolečnost CETTRA, s. r. o. se dlouhodobě specializuje na prodej radiokomunikačního zařízení společnosti MOTOROLA a je autorizovaným prodejním kanálem těchto produktů jako Motorola Resseler Partner. Společnost CETTRA, s. r. o. drží významný tržní podíl na prodeji profesionálních radiostanic a PMR vysílaček MOTOROLA a dále originálního příslušenství prostřednictvím internetového prodeje.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce