Kytary pro dívky

Datum: 17.03.2010 Autor: Petr Jebousek Přečteno: 610

Kytary stejně jako i jiné hudební nástroje jsou určeny pro všechny milovníky hudby bez rozdílu pohlaví. Z hlediska kvality provedení či zvukových vlastností nejsou samozřejmě mezi kytarami pro muže a kytarami pro ženy žádné rozdíly. Odlišnost je třeba hledat v jiných směrech.

http://www.cmias.cz/hudebni-nastroje/darky-pro-zeny-a-divky.htm
http://www.cmias.cz/hudebni-nastroje/darky-pro-zeny-a-divky.htm
http://www.cmias.cz/hudebni-nastroje/darky-pro-zeny-a-divky.htm

Kytary pro dívky (kytary pro ženy) se liší zejména v barevném provedení a dále ve využití různých doplňků, které kytaře dodávají osobitý vzhled. Další možností, jak docílit originality Vaší kytary, je zvolit si netradiční tvar kytary (pro dívky jsou vyráběny např. kytary ve tvaru motýla, kytary ve tvaru hvězdy, kytary ve tvaru srdce či kytary jejichž tělo napodobuje tvar květiny).\r\n\r\nPřekvapte své okolí a pořiďte si originální hudební nástroj, který podpoří Vaši image. Kytary pro dívky jsou rovněž vhodným dárkem pro všechny příležitosti (dárek k narozeninám, vánoční dárek atp.). \r\n\r\nKytary od firmy Daisy Rock\r\n\r\nPředním výrobcem kytar pro dívky je americká firma Daisy Rock. Tato firma byla založena v roce 2000. Zakladatelkou a současnou prezidentkou společnosti je Tisha Ciravolo. Daisy Rock nabízí pro své zákaznice zejména elektrické kytary pro dívky, elektro-akustické kytary či dívčí kytary jumbo.\r\n\r\nKromě výroby samotných hudebních nástrojů – kytar, se firma Daisy Rock zaměřuje rovněž na příslušenství pro kytary v podobě zdobících prvků (Daisy Rock řemeny v dívčím provedení).\r\n\r\nOriginální dívčí kytary\r\n\r\nJak již bylo naznačeno výše, kytary lze odlišit několika způsoby – tvarem, ozdobnými prvky či barvou. Mezi nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější barevná provedení kytar pro dívky patří růžové kytary, červené kytary či dívčí kytary v modré variantě. V nabídce elektronických obchodů však naleznete i kytary, které obsahují jiné druhy barev včetně kytar pro dívky, které využívají kombinace několika barev najednou.\r\n\r\nKompletní nabídku kytar pro dívky od firmy Daisy Rock naleznete na eshopu společnosti CMI Melodia a.s.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce