Internetové ppc kampaně Vám pomohou

Datum: 15.03.2010 Autor: karel Novotný Přečteno: 580

 

ppc kampaň
sklik
seo poradenství

Vyhledávač kromě obyčejných výsledků zobrazuje také placené odkazy. Jedná se o tzv. systém PPC reklamy sklik.cz pro Seznam či adwords.com pro Google. Zaplatíte pouze tehdy, když někdo na reklamu klikne a navštíví vaše stránky. Navíc zcela zdarma posilujete vlastní značku, když tisíce lidí uvidí reklamu, ale nekliknou na ni. Největší síla reklamní kampaně je v možnosti maximálního zacílení – vyberte si, u kterých slov se reklama zobrazí, a ještě více rozšiřte okruh potenciálních klientů, kteří váš web navštíví. PPC kampaň je charakteristická tím, že inzerent za reklamu platí až ve chvíli, kdy zaúčinkovala, tzn. přivedla návštěvníka na web. Mezi jedničku na českém trhu v reklamních systémech typu PPC je Seznam, který provozuje Sklik.cz. Podstatou systému je rovnováha relevance reklamy a její ceny. V Skliku tedy nezvítězí ten, kdo nejvíce zaplatí, ale ten, jehož reklamní kampaně budou nejlépe optimalizované. Neznáte-li dosud tento princip z Google AdWords, budete překvapeni, jak levně lze s jeho pomocí získat zákazníky. Musíte ovšem vědět, jak na to. Díky zkušenostem na českém internetu jsme schopni pro Vás vyhodnotit jakoukoliv nabídku a vysvětlit Vám, jaký to pro Vás přinese efekt. Každá kampaň totiž nabízí jiné možnosti. Specializujeme se na návrh řešení reklamy na internetu, PPC marketing, vedení PPC kampaní, SEO poradenství a webovou analytiku, affiliate program a další. Následně pro Vás zhotovíme vyhodnocení s případným doporučením danou nabídku využít. Kromě toho Vás budeme pravidelně informovat o vhodných reklamních kampaních na internetu i mimo něj, které bychom Vám doporučili.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce