Kvalitní boty jsou základem zdravých nohou

Datum: 10.03.2010 Autor: Shoe-shop.cz Přečteno: 710
/images/clanky/1268237851_rieker-vladim-r-pr-l-nek-pro-janu-valent-kovou.jpg

V posledním desetiletí ovládly trh s obuví vietnamští obchodníci. Nabízejí, ať už na tržnicích nebo v kamenných obchodech, stále širší a pestřejší sortiment obuvi za neuvěřitelně nízké ceny, kterými lákají důvěřivé zákazníky. Nikdo z těch, kteří si pravidelně a dlouhodobě nakupují obuv právě u asijských prodejců netuší, že si poškozují nohy.

Dětská obuv
Dámská obuv
Pánská obuv

Asijští výrobci totiž vůbec nespolupracují, na rozdíl od evropských výrobců kvalitní obuvi, s lékaři - ortopedy. Lékaři z ústecké ortopedie, kteří patří k nejlepším v republice, se potýkají s následky dlouhodobého používání nekvalitních bot asijské provenience, téměř každý den. Dochází totiž, tvrdí ústečtí ortopedové, k velmi častému zborcení klenby plosky nohy, vbočení palce a ke vzniku ploché nohy příčným směrem. U výroby obuvi, prodávané asijskými prodejci, je prvořadá nízká výrobní cena a na zdraví není brán zřetel. Mnohdy se tak stává, že poškození nohy je nezvratné a lidé pak trpí celoživotními následky. Nejhorší situace pak nastává u dětí, kterým noha roste a působením nekvalitní obuvi dochází velmi rychle k poškození nohy, mnohdy už po půlročním nošení této zdravotně závadné obuvi. Náš e-shop má v nabídce pouze obuv kvalitní, jejíž výrobci vycházejí z lékařských poznatků a přísně je dodržují. Stejně přísně dbají na kvalitu materiálu, na rozdíl od obuvi asijské výroby, u které velmi často dochází k poškození obuvi již po velmi krátké době používání. Renomovaní výrobci vysoce kvalitní a zdravotně nezávadné obuvi, ať už se jedná o firmu Rieker například u dámských polobotek, Fretz Switzerland u pánských polobotek nebo Meindl u dětské obuvi, zaručují nejen elegantní vzhled a dodržování nejmodernějších trendů, ale i výrobu z vysoce kvalitních materiálů, takže obuv bude sloužit dlouhou dobu, ale především zmiňovanou zdravotní nezávadnost, zaručující nepoškození plosky nohou. Je potřeba si uvědomit, že od používání nekvalitních bot a vzniklých škod na noze, může velmi často docházet i k problémům s páteří a následně třeba i k bolestem hlavy či úporným migrénám. A tyto problémy s nákupem kvalitní obuvi nehrozí. To vše se musí projevit na poněkud vyšší prodejní ceně, ale ta by měla být pro každého, kdo má na mysli vlastní zdraví, akceptovatelná. Vždyť náklady na léčbu poškozených nohou a nákup speciální ortopedické obuvi, šité na zakázku, tyto náklady několikanásobně převýší. Široká nabídka bot, kterou náš e-shop nabízí, uspokojí každého zákazníka, a to jak při nákupu společenské, zimní, sportovní i relaxační obuvi. Zároveň obuv, kterou nabízíme, splňuje i ty nejnáročnější podmínky na poli elegance ve všech směrech lidského konání. V naší obuvi budete vypadat elegantně jak na plese, jednání na úřadech či ve firmách, tak i při sportování nebo rekreaci. V současné době nabízíme obuv všeho druhu z kolekce podzim - zima, ale již počátkem března začneme nabízet kolekci obuvi jaro a léto, takže se máte na co těšit. Už nyní vás, naše zákazníky, mohu ubezpečit, že naše jarní a letní kolekce obuvi bude akceptovat nejmodernější módní trendy, takže pokud si naši obuv zakoupíte, budete stoprocentně „in".

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce