Alanya last minute zájezdy 2010

Datum: 22.02.2010 Autor: New Travel.cz Přečteno: 754
/images/clanky/1266873538_alanya4.jpg

Znáte Turecko a jeho letoviska? Rádi byste zkusili dovolenou na známé Turecké riviéře? Tak právě pro vás připravila cestovní agentura New Travel.cz nabídku pobytových zájezdů i zájezdů last minute do známé turecké lokality Alanya.

Dovolená Alanya last minute zájezdy
Last minute zájezdy Turecko
Internetový prodej zájezdů New Travel.cz

Turecké město Alanya leží na pobřeží Středozemního moře, na východním okraji oblasti Turecká riviéra. Původně to byla jen rybářská osada. V současnosti se díky turistickému ruchu stává Alanya moderním turistickým letoviskem, plným moderních hotelů a apartmánů vybavených bazény, sportovními hřišti, dětskými hřišti, tureckými lázněmi, tenisovými kurty, fitness centry a restauracemi na vysoké úrovni. Můžete vybírat mezi pobyty s polopenzí, all inklusive či pobytů bez stravy. Město je plné obchodů a obchůdků, které turisty překvapí příznivými cenami zboží.
Alanya disponuje dvěma plážemi, rozdělenými kopcem s hradem. Jsou obrácené na jih, s rovným pobřežím. Menší západní pláž zvaná Kleopatřina pláž je asi 3 km dlouhá. Tvrdí se o ni, že je nejkrásnější na světě a Antonius na ni nechal za pobytu egyptské královny Kleopatry navozit jemný písek. Dlouhá východní pláž měří asi 15 km. Moře je kolem pláží příjemně mělké, jen za větrného počasí je potřeba dávat pozor na vlny.
Koupání a vodní radovánky si můžete zpestřit výlety do okolí. Můžete navštívit dominantu města, Alanyjský hrad stojící na kopci nad městem, prohlédnout si jeskyně pod hradem nebo se vydat za jeskyněmi do nedalekých kopců.
Turecké letovisko Alanya má svým návštěvníkům opravdu co nabídnout. Proto neváhejte, navštivte Turecko a užijte si krásnou dovolenou na Turecké riviéře. Alanya last minute zájezdy 2010.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce