Alanya last minute zájezdy 2010

Datum: 22.02.2010 Autor: New Travel.cz Přečteno: 709
/images/clanky/1266873538_alanya4.jpg

Znáte Turecko a jeho letoviska? Rádi byste zkusili dovolenou na známé Turecké riviéře? Tak právě pro vás připravila cestovní agentura New Travel.cz nabídku pobytových zájezdů i zájezdů last minute do známé turecké lokality Alanya.

Dovolená Alanya last minute zájezdy
Last minute zájezdy Turecko
Internetový prodej zájezdů New Travel.cz

Turecké město Alanya leží na pobřeží Středozemního moře, na východním okraji oblasti Turecká riviéra. Původně to byla jen rybářská osada. V současnosti se díky turistickému ruchu stává Alanya moderním turistickým letoviskem, plným moderních hotelů a apartmánů vybavených bazény, sportovními hřišti, dětskými hřišti, tureckými lázněmi, tenisovými kurty, fitness centry a restauracemi na vysoké úrovni. Můžete vybírat mezi pobyty s polopenzí, all inklusive či pobytů bez stravy. Město je plné obchodů a obchůdků, které turisty překvapí příznivými cenami zboží.
Alanya disponuje dvěma plážemi, rozdělenými kopcem s hradem. Jsou obrácené na jih, s rovným pobřežím. Menší západní pláž zvaná Kleopatřina pláž je asi 3 km dlouhá. Tvrdí se o ni, že je nejkrásnější na světě a Antonius na ni nechal za pobytu egyptské královny Kleopatry navozit jemný písek. Dlouhá východní pláž měří asi 15 km. Moře je kolem pláží příjemně mělké, jen za větrného počasí je potřeba dávat pozor na vlny.
Koupání a vodní radovánky si můžete zpestřit výlety do okolí. Můžete navštívit dominantu města, Alanyjský hrad stojící na kopci nad městem, prohlédnout si jeskyně pod hradem nebo se vydat za jeskyněmi do nedalekých kopců.
Turecké letovisko Alanya má svým návštěvníkům opravdu co nabídnout. Proto neváhejte, navštivte Turecko a užijte si krásnou dovolenou na Turecké riviéře. Alanya last minute zájezdy 2010.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce