Správa sítí

Datum: 18.02.2010 Autor: it-doma Přečteno: 694

Pokud si náhodou nevíte rady s výběrem vhodného počítače, vůbec nevadí, neboť naši odborníci Vám pomohou se správným výběrem kvalitní počítačové sestavy či notebooku.

IT doma
Návrh a správa sítí
Servis PC

Vítáme Vás na našich internetových stránkách www.it-doma.cz. Jsme dynamicky rozvíjející firma, která se zaměřuje právě na nejnovější IT technologie.
Pokud si náhodou nevíte rady s výběrem vhodného počítače, vůbec nevadí, neboť naši odborníci Vám pomohou se správným výběrem kvalitní počítačové sestavy či notebooku. Nebo se chcete jenom poradit? Eventuálně máte porouchaný počítač? Potřebujete proškolit Vaše zaměstnance? Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.
Nejenom že provádíme kompletní servis PC či notebooků, ale také nabízíme kvalitní služby a servis dalšího počítačového příslušenství, jako je např. záchrana a obnova dat, správa počítačové sítě, zabezpečení počítačové sítě, zálohování dat atd. Jednak proškolujeme zaměstnance, jednak také individuální zákazníky v rámci složitějšího či specializovanějšího softwaru. Podle Vašich požadavků rovněž jsme schopni pro Vás připravit nejrůznější návrhy, prezentace, zprávy o softwarovém auditu. Samozřejmě také s Vámi zkonzultuje případné dotazy, připomínky či další detaily a navrhneme Vám vhodné řešení. Určitě nebudete litovat, neboť Vám ušetříme nemalé finanční prostředky.
Naše ceny jsou opravdu bezkonkurenční, přesvědčte se sami na vlastní oči. Například audit software Vás vyjde zhruba 20-150 Kč. Zatímco za konzultaci se cena pohybuje v rozmezí 20-500 Kč. Kdežto diagnostika hardwaru, softwaru, popřípadě další práce na SW a HW přijdou na 300 Kč za hodinu. Pokud bydlíte poblíž Chebu či Plzně, nehradíte žádné cestovní výlohy.
V opačném případě činí cestovné pouhých 7 Kč/Km.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce