Správa sítí

Datum: 18.02.2010 Autor: it-doma Přečteno: 762

Pokud si náhodou nevíte rady s výběrem vhodného počítače, vůbec nevadí, neboť naši odborníci Vám pomohou se správným výběrem kvalitní počítačové sestavy či notebooku.

IT doma
Návrh a správa sítí
Servis PC

Vítáme Vás na našich internetových stránkách www.it-doma.cz. Jsme dynamicky rozvíjející firma, která se zaměřuje právě na nejnovější IT technologie.
Pokud si náhodou nevíte rady s výběrem vhodného počítače, vůbec nevadí, neboť naši odborníci Vám pomohou se správným výběrem kvalitní počítačové sestavy či notebooku. Nebo se chcete jenom poradit? Eventuálně máte porouchaný počítač? Potřebujete proškolit Vaše zaměstnance? Neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.
Nejenom že provádíme kompletní servis PC či notebooků, ale také nabízíme kvalitní služby a servis dalšího počítačového příslušenství, jako je např. záchrana a obnova dat, správa počítačové sítě, zabezpečení počítačové sítě, zálohování dat atd. Jednak proškolujeme zaměstnance, jednak také individuální zákazníky v rámci složitějšího či specializovanějšího softwaru. Podle Vašich požadavků rovněž jsme schopni pro Vás připravit nejrůznější návrhy, prezentace, zprávy o softwarovém auditu. Samozřejmě také s Vámi zkonzultuje případné dotazy, připomínky či další detaily a navrhneme Vám vhodné řešení. Určitě nebudete litovat, neboť Vám ušetříme nemalé finanční prostředky.
Naše ceny jsou opravdu bezkonkurenční, přesvědčte se sami na vlastní oči. Například audit software Vás vyjde zhruba 20-150 Kč. Zatímco za konzultaci se cena pohybuje v rozmezí 20-500 Kč. Kdežto diagnostika hardwaru, softwaru, popřípadě další práce na SW a HW přijdou na 300 Kč za hodinu. Pokud bydlíte poblíž Chebu či Plzně, nehradíte žádné cestovní výlohy.
V opačném případě činí cestovné pouhých 7 Kč/Km.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce