Karlovy Vary – lázeňská perla západních Čech

Datum: 17.02.2010 Autor: Jaromír Chvátal Přečteno: 712
/images/clanky/1266408189_vary_2.jpg

Hledáte vhodné místo pro vaši relaxaci nebo aktivní odpočinek? Jedním z řešení může být relaxační pobyt v největším a neznámějším lázeňském městě Karlovy Vary.

Lázně Karlovy Vary
Karlovy Vary
Karlovy Vary.

Lázně Karlovy Vary mají za sebou již více než 600 let lázeňské tradice a bezpochyby uspokojí i ty nejvyšší nároky na kvalitní lázeňské a wellness služby. Lázně Karlovy Vary jsou jedinečným místem, kde můžete vyzkoušet sílu přírodním minerálních pramenů, které znavenému tělu rychle navrací ztracenou energii.
Ochutnávka léčivých pramenů však nemusí být tím jediným důvodem pro návštěvu lázeňského města. Karlovy Vary mohou svým návštěvníků nabídnout bylinný likér Becherovka, minerální vodu Mattoni, lázeňské oplatky nebo vyhlášený karlovarský porcelán.
Pro ty z vás, kteří by uvítali více aktivní odpočinek, nabízí Karlovy Vary hned několik příležitostí. Můžete se vydat na prohlídku města s průvodcem nebo se projít po nádherné starobylé kolonádě.
Karlovy Vary však nejsou pouze malebným lázeňským městem, ale jsou také městem golfu a patří mezi vyhledávaným místem mezi golfovými fanoušky. Karlovy Vary mohou všem golfovým hráčům nabídnout kvalitní 18-jamkové golfové hřiště, které patří mezi nejstarší golfové kluby v České republice.
Pokud hledáte kvalitní místo pro pravý odpočinek v lázních, pak vyrazte do města léčebných pramenů, které nese jméno Karlovy Vary.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce