Lispetlahve.cz – Váš lis na použité plastové lahve

Datum: 16.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 557

Pokaždé, když dopijete minerálku, šťávu, či sirup, který byl předtím v PET láhvích nastává problém co s danou láhví dále.


Lispetlahve.cz – Váš lis na použité plastové lahve

Pokaždé, když dopijete minerálku, šťávu, či sirup, který byl předtím v PET láhvích nastává problém co s danou láhví dále. Možností je několik, můžeme ji vyhodit a nestarat se o to, co s ní bude a ignorovat fakt, že zabírá místo v popelnici. Nebo ji můžeme pracně sešlapat či různě mačkat, ale co když jsme někde venku? Nebo na veřejném místě, v kanceláři, či ve škole? Právě pro takovéto chvíle je zde Lispetlahve.cz, který Vám přináší Váš nový lis na PET láhve. Skladování a likvidace PET lahví je v současné době stále palčivějším globálním problémem. Ročně se v České republice spotřebuje více jak miliarda nápojů v PET lahvích a tento trend neustále stoupá o desítky procent ročně. PET lahve jako takové jsou celosvětový problém. Chcete i Vy být ohleduplní k životnímu prostřední? Chcete dbát na přírodu? Pak lis na PET láhve je tou pravou volbou, protože Vaše láhve již nebudou zabírat tolik místa. Stačí jednoduchý pohyb rukou a PET láhev trvale zmenší svůj objem 5-6 krát! PET lahve jsou pak mnohem lépe skladovatelné. Je to výhodné hned několikrát, doma skoncujete s povalujícími se PET lahvemi, popelnice budou poloprázdné, ulevíte životnímu prostředí a v neposlední řadě ušetříte čas i peníze. Ruční lis ECOPRESS je plně manuální a ovládat ho může jak malé dítě, tak staří lidé, kteří už nemusí mít velkou sílu. Z šedé rutiny všude se povalujících PET lahví se stane zábava lisování. Chcete i Vy být ekologičtí k okolnímu prostředí? Mít doma více prostoru a zažít zábavu při lisování PET láhví? Pak právě pro Vás tu je Lispetlahve.cz s nabídkou ručního lisu na PET lahve ECOPRESS. Ptáte se, proč lis na PET lahve ECOPRESS? Protože lisuje prázdné PET lahve, je to ideální pomocník do každé domácnosti, a především má jednoduché uchycení na stěnu, takže jej budete mít vždy po ruce.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce