Lonsdaleshop.cz – Vaše značkové oblečení

Datum: 16.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 551

Značkové oblečení Lonsdale, získalo jméno po Cecilu Lowtherovi, který byl organizátor boxu na začátku 20. století. Hledáte kvalitní oblečení? Oblečení, které má tradici, značku a styl?


Lonsdaleshop.cz – Vaše značkové oblečení

Značkové oblečení Lonsdale, získalo jméno po Cecilu Lowtherovi, který byl organizátor boxu na začátku 20. století. Hledáte kvalitní oblečení? Oblečení, které má tradici, značku a styl? Oblečení, které Vám padne a s kterým každého ohromíte? Pak právě pro Vás tu je internetový obchod Lonsdaleshop.cz s nabídkou značkového oblečení Lonsdale. V naší nabídce naleznete trika, mikiny, boty, bundy, kalhoty, kraťasy, různé doplňky a věci pro boxery (boxovací rukavice, boxovací pytle a další.). Nabízíme oblečení a doplňky jak pro muže, tak pro ženy. Muži ocení především značkové boty, které jsou svým vzhledem jedinečné, ale přitom módní, bundy, které lze využít na sport, ale i při cestě městem, nebo trika pro každou příležitost. Ženy na internetovém obchodě Lonsdaleshop.cz a značce Lonsdale oceňují především kvalitní materiály, že boty nakoupené v e-shopu Lonsdaleshop.cz jsou pohodlné, elegantní, a zároveň vyzařují kouzlo osobnosti. Každá správná žena, dívka či slečna uznávající módu Lonsdale by měla mít svoji čepku a tašku Lonsdale, ale kde je vzít? Pokud hledáte oblečení, boty, či různé doplňky značky Lonsdale tak je tu pro Vás internetový obchod Lonsdaleshop.cz. Máte rádi box? Pocit, že zvládnete cokoliv a ničeho se nebojíte? Pak právě pro Vás internetový obchod Lonsdaleshop.cz přináší svoji nabídku vybavení pro box. Lonsdaleshop.cz Vám nabízí držáky na boxovací pytel, boxovací rukavice a boty, švihadlo pro trénink, bandáže jak pro profesionální, tak pro amatérské zápasy a ochranu zubů pro každou chvíli. Lonsdaleshop.cz Vám přináší dámské a pánské oblečení a doplňky značky Lonsdale. Jsme jediný specializovaný e-shop Lonsdale, oblečení v České Republice. Naší specializací jsou různé bonusové dny, slevy a podobně, tak se i Vy staňte našim spokojeným zákazníkem.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce