icajovna.cz – Vaše internetová čajovna

Datum: 16.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 626

Pohoda, klídek, tabáček. Jistě to každý zná, přijde večer, a člověk již jenom odpočívá. Pro někoho je odpočinek u televize, pro někoho je odpočinek u počítače.


icajovna.cz – Vaše internetová čajovna

Pohoda, klídek, tabáček. Jistě to každý zná, přijde večer, a člověk již jenom odpočívá. Pro někoho je odpočinek u televize, pro někoho je odpočinek u počítače. Někdo jiný si zase rád dá čaj a čte svoji oblíbenou knihu, nebo zapálí vodní dýmku, případně se oddá příjemné aromaterapii. Ale ať už máte rádi vodní dýmky, čaje, či aromaterapie, tak je tu pro Vás internetový obchod icajovna.cz. Vaše internetová čajovna Vám přináší vůně z orientu, okusíte svěžest dálného východu, a poznáte jaké je to zažít západ slunce na poušti, to vše díky čajům a vodním dýmkám. Vodní dýmky se používají na kouření speciálně upravených a ochucených (ovoněných) tabáků, máčených v tzv: melase (zbytek po vycukernění cukrové řepy, hustá konzistence, medové barvy a sladké příchutě) nebo i v medu. Nabídka vodních dýmek zahrnuje samotné vodní dýmky, tabáky a uhlíky do dýmek a další příslušenství, jako jsou karafy, talířky, nosiče, nebo náustky na uhlí. Rozlehlé plantáže čajovníků obtáčí svět jako široká smaragdově zelená spirála po obou stranách rovníku a zasahují od podnebného pásma tropického až po mírné. Čajovníku se nejlépe daří ve vlhkých oblastech se stabilní teplotou, které jsou pravidelně zavlažovány vydatnými srážkami. Chcete i Vy mít doma čaje z dálných krajin? Pak je tu pro Vás icajovna.cz s nabídkou černých čajů, zelených čajů, ovocných čajů a třeba maté čajů. Ve chvíli kdy nadejde večer a vy sedíte s přáteli a povídáte si, není nic lepšího jak uvařit si kvalitní čaj, zapálit vodní dýmky a chvíli si zpestřit aromaterapií. V takovýchto okamžicích poznáte pravé kouzlo orientu, a to vše díky internetovému obchodu icajovna.cz. Icajovna.cz je Vaše internetová čajovna s čaji, vodními dýmkami a aromaterapiemi, poznejte s námi kouzlo orientu.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce