Smszdarma.org – web s sms zdarma pro Vás

Datum: 16.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 1423

Chcete někomu poslat sms, ale nemáte právě kredit? Nebo nechcete utrácet zbytečně peníze, když můžete psát z netu?


Smszdarma.org – web s sms zdarma pro Vás

Chcete někomu poslat sms, ale nemáte právě kredit? Nebo nechcete utrácet zbytečně peníze, když můžete psát z netu? Případně se nacházíte někde v pustině a jediné co máte k dispozici je kabelové připojení k internetu a chtěli byste poslat svoji milé před spaním sms? Pak právě pro takovéto a mnohé další případy je zde SMSZdarma.org. Slovo SMS vzniklo z anglického spojení Short Message Service, což v překladu znamená “Služba krátkých textových zpráv”. Do jedné SMS se vejde 160 znaků, ale lze poslat více sms najednou, takže bez problému můžete napsat i delší sdělení. Pokud tedy hledáte web, odkud lze zasílat SMS zdarma, tak je tu SMSZdarma.org. SMSZdarma.org Vám nabízí možnost posílat smsky zadarmo na Vodafone, O2 a T-mobile. Zároveň pokud chcete zaslat romantickou či milostnou sms někomu blízkému a nic Vás nenapadá tak máme pro Vás řešení. Přinášíme Vám sms přání pro různé chvíle a příležitosti. Krátké textové zprávy z našich internetových stránek můžete zaslat kupříkladu jako přání k narozeninám, přání k svátku, přání na dobrou noc, přání k narození miminka, přání k osmnáctinám, vánoční přání, přání na Silvestra, či u nás můžete naleznout zajímavá sms přání na blížícího se Valentýna. K dispozici jsou desítky přání. Jediné co musíte udělat je navštívit náš web a vybrat si tu pravou sms, kterou zašlete své mile před spaním, nebo pošlete rodičům k narozeninám, případně kamarádovi, že úspěšně složil autoškolu. Výběr je skutečně veliký a vše je zdarma. Internetové stránky smszdarma.org Vám přináší stovky sms které můžete zcela zdarma zaslat z našich stránek. Hledáte zajímavé přání? Hledáte něco originálního? Něco co dotyčného potěší a udělá mu radost? Pak není nic snazšího jak navštívit náš web a vybrat si to pravé přání. Valentýnku, moje lásko, dneska tobě posílám. Ať víš, že já neustále místo pro tebe v srdci mám. Miluji tě, nezapomeň.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce