Modern Warfare 2

Datum: 14.02.2010 Autor: Martin Bartoš Přečteno: 731

Víte, jaké hře se podařilo vydělat za pouhých pět dní více než 300 miliónů dolarů, zisky z jejího prodeje překročili jednu miliardu dolarů a její start překonal i filmové hity jakými jsou Titanic nebo poslední díl Batmana? Titulu, kterému se toto vše podařilo je akce Modern Warfare 2.

Modern Warfare 2
Modern Warfare 2 multiplayer
Modern Warfare 2 zbraně

Modern Warfare 2 je šestým dílem série ze Call of Duty a je přímým pokračováním dílu čtvrtého vydaného v roce 2007. O její vývoj se postaralo studio Infinity Ward a vydala ho společnost Activision pro Xbox 360, PS 3 a PC.

V této first person akci se vžijete do role členů týmu speciální nadnárodní protiteroristické jednotce Task Force 141 a amerických Rangers. Celkově se ve hře ocitnete v kůži pěti postav, jsou jimi: seržant Gary „Roach“ Sanderson – Task Force 141, Joseph Allen – Rangers, James Ramirez – Rangers, kapitán „Soap“ MacTavish – Special Air Services, anonymní kosmonaut.

Děj MW 2 má prudký spád a je zasazen pět let po prvním dílu. USA je obviněna z teroristického útoku na moskevském letišti zosnovaného ruským ultranacionalistou Vladimirem Makarovem, což povede k invazi Ruska do USA. Hra je tak rozdělena na dvě části: obranu USA a honem za Makarovem. Během honu za tímto teroristou se podíváte do rozličných míst světa, jako jsou Rio de Janeiro, Sibiř nebo Afghánistán.

Kromě výborného, i když velmi krátkého singleplayeru, hra obsahuje neméně kvalitní multiplayer, v němž se utkáte se soupeři na celkem sedmnácti mapách. Kořením těchto soubojů je pak systém perků, odměn killstreaks a postupné odemykání zbraní, díky čemuž se nebudete moci od hry odtrhnout.

Modern Warfare 2 je hutnou akcí, která by neměla uniknout pozornosti obzvláště těch hráčů, kteří ocení propracovaný multiplayer a nebude jim vadit kratší doba sólové hry.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce