Realitymag.cz – Vaše domy

Datum: 14.02.2010 Autor: amedio Přečteno: 584

Rozmýšlíte nad stavbou, koupí či rekonstrukcí domu? Chcete mít před samotným aktem všechny dostupné informace pohromadě?

domy
Realitní kanceláře
Katalog rodinných domů

Rozmýšlíte nad stavbou, koupí či rekonstrukcí domu? Chcete mít před samotným aktem všechny dostupné informace pohromadě? Chcete vědět co je potřebné? Či třeba jak na nízkoenergetické domy? Informace o plastových oknech, bungalovech, či třeba srubových domech na klíč? Pak je zde pro Vás Realitymag.cz. Zelená je barvou budoucnosti. Živě se diskutuje o zavádění zelených technologií či aplikování přístupů šetrných k životnímu prostředí ve všech oblastech lidského bytí. Uvědomujeme si, že ačkoli mnoho zásadních otázek zůstává nezodpovězených, nelze dále přihlížet ničení krajiny a životního prostředí. Úspora energie se pak pozitivně promítá nejen v ochraně životního prostředí, ale také v zůstatku na našich bankovních účtech. Jedno ze základních opatření při úspoře energie vyjadřují takzvané nízkoenergetické domy, které, jak už vyplývají z jejich názvu, šetří energetické výdaje našeho bydlení. Chcete, aby i Váš dům byl úsporný a šetrný k okolí? Pak je tu pro Vás Realitymag.cz se svými nápady a postřehy.

Pojem realitní kancelář vystihuje společnost, která se zabývá obchodováním s nemovitostmi. Obecně můžeme říci, že je to jakýsi prostřední faktor mezi prodávajícím a kupujícím na trhu s nemovitostmi. Jenže ne každá realitní kancelář je vždy na straně svého klienta. Realitní kancelář pro své klienty (majitele nemovitostí) vyhledá kupující, se kterými v případě zájmu uzavře smlouvu a vyřídí s nimi veškerou administrativu s prodejem související. Ale měli bychom si dát pozor, na to s jakou realitní kanceláří spolupracujeme, více se již dozvíte v článcích na téma Realitní kanceláře.
Chcete vidět svůj nový domov ještě před začátkem stavby? Nebo si chcete samotní vyprojektovat různé úpravy? Pak je tu pro Vás Katalog rodinných domů, který zahrnuje celkem 850 originálních projektových řešení rodinných domů. Katalog rodinných domů sestavili a navrhli. V ceně katalogu je zahrnuto i multimediální CD, na kterém nalezneme nejen kompletní informace, ale i možnost virtuální výstavby a vlastní úpravy vybraného domku.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce