Realitymag.cz – Vaše domy

Datum: 14.02.2010 Autor: amedio Přečteno: 606

Rozmýšlíte nad stavbou, koupí či rekonstrukcí domu? Chcete mít před samotným aktem všechny dostupné informace pohromadě?

domy
Realitní kanceláře
Katalog rodinných domů

Rozmýšlíte nad stavbou, koupí či rekonstrukcí domu? Chcete mít před samotným aktem všechny dostupné informace pohromadě? Chcete vědět co je potřebné? Či třeba jak na nízkoenergetické domy? Informace o plastových oknech, bungalovech, či třeba srubových domech na klíč? Pak je zde pro Vás Realitymag.cz. Zelená je barvou budoucnosti. Živě se diskutuje o zavádění zelených technologií či aplikování přístupů šetrných k životnímu prostředí ve všech oblastech lidského bytí. Uvědomujeme si, že ačkoli mnoho zásadních otázek zůstává nezodpovězených, nelze dále přihlížet ničení krajiny a životního prostředí. Úspora energie se pak pozitivně promítá nejen v ochraně životního prostředí, ale také v zůstatku na našich bankovních účtech. Jedno ze základních opatření při úspoře energie vyjadřují takzvané nízkoenergetické domy, které, jak už vyplývají z jejich názvu, šetří energetické výdaje našeho bydlení. Chcete, aby i Váš dům byl úsporný a šetrný k okolí? Pak je tu pro Vás Realitymag.cz se svými nápady a postřehy.

Pojem realitní kancelář vystihuje společnost, která se zabývá obchodováním s nemovitostmi. Obecně můžeme říci, že je to jakýsi prostřední faktor mezi prodávajícím a kupujícím na trhu s nemovitostmi. Jenže ne každá realitní kancelář je vždy na straně svého klienta. Realitní kancelář pro své klienty (majitele nemovitostí) vyhledá kupující, se kterými v případě zájmu uzavře smlouvu a vyřídí s nimi veškerou administrativu s prodejem související. Ale měli bychom si dát pozor, na to s jakou realitní kanceláří spolupracujeme, více se již dozvíte v článcích na téma Realitní kanceláře.
Chcete vidět svůj nový domov ještě před začátkem stavby? Nebo si chcete samotní vyprojektovat různé úpravy? Pak je tu pro Vás Katalog rodinných domů, který zahrnuje celkem 850 originálních projektových řešení rodinných domů. Katalog rodinných domů sestavili a navrhli. V ceně katalogu je zahrnuto i multimediální CD, na kterém nalezneme nejen kompletní informace, ale i možnost virtuální výstavby a vlastní úpravy vybraného domku.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce