Pneuclub.cz – Vaše zimní pneu

Datum: 14.02.2010 Autor: amedio Přečteno: 815

Každý rok je to stejné, napadne sníh a je plno havárií. Doprava kolabuje, všude to klouže, řidiči jsou nervózní a silničáři nestíhají. Ale letošní zima může být jiná. Ptáte se proč? Proto Pneuclub.cz

zimní pneu
Zimní výbava na D1
Barum Polaris 2

Každý rok je to stejné, napadne sníh a je plno havárií. Doprava kolabuje, všude to klouže, řidiči jsou nervózní a silničáři nestíhají. Ale letošní zima může být jiná. Ptáte se proč? Proto Pneuclub.cz Vám přináší informace o zimních pneumatikách. Zimní sezóna, a tedy i čas přezouvání na zimní pneu se neúprosně blíží. Přinášíme Vám konkrétní typy zimního pneu, které se Vám mohou na zmrzlých silnicích hodit. Informace o zimním pneu zahrnují všechno důležité, co byste měli vědět, před případnou koupí nového zimního pneu. Hledáte informace, výhody a rozdíly u zimních pneumatik Matador MP52, Firestone Winterhawk 2, Goodyear Ultra Grip 7 dalšího zimního pneu? Pak Pneuclub.cz je tím pravým místem pro Vás.
Hledáte kvalitní zimní pneu? Zimní pneu, které se osvědčí na ledě, i na roztátém sněhu? Zimní pneu, které Vás nikdy nezradí? Pak právě pro Vás tu je Barum Polaris 2. Ptáte se, kde tedy sehnat model Barum Polaris 2 195/65 R15 91h nejvýhodněji? Jaké jsou ceny u různých prodejců? Pak právě pro Vás je určen tento článek.
Zimní výbava na D1 je povinná na úseku dálnice D1 Humpolec (exit 90) až Jihlava (exit 112) v období 1. listopadu – 30. dubna. Každý kdo zažil na D1 v zimně kolony, kvůli jedincům, kteří se nemohli vyškrábat do kopce, jistě uzná, že Zimní výbava na D1 je jednoznačné plus. Pokud se chystáte jet po dálnici D1 z Brna do Prahy, pamatujte, že musíte mít na autě zimní pneu, jedno z řešení zimního pneu je například Barum Polaris 2.
Chcete vědět více o zimních pneu? Povinné zimní výbavě na dálnici D1? Chcete srovnat jednotlivé typy zimního pneu nevyjímaje Barum Polaris 2? Či hledáte další zajímavé informace o zimním pneu? Pak je tu pro Vás Pneuclub.cz. Pneuclub.cz Vám přináší informace, které vždy užijete na cestách.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce