Nastal čas vyzkoušet elektronickou cigaretu Gamucci

Datum: 13.02.2010 Autor: Sakal Přečteno: 897
/images/clanky/1266077603_gamucci-classic-strarter-ki.jpg

Vadí mi, že jsem cítit kouřem! Nechci žít se strachem z rakoviny plic! Už mě nebaví obtěžovat okolí dýmem z cigarety! Napadlo vás někdy něco podobného? Pak možná nastal čas vyzkoušet elektronickou cigaretu Gamucci!
Je důležité si uvědomit, že elektronická cigareta Gamucci vám od závislosti na nikotinu nepomůže. Je tu pro každého, kdo se bez podlouhlého tenkého válečku mezi prsty nedokáže obejít, eliminuje však veškerá negativa klasické tabákové cigarety. Obsahuje nikotin, ale spolu s ním už kuřák do plic nenasává karcinogenní látky. Nezapaluje se, proto nehoří a můžete z ní tudíž bez problémů šlukovat na benzínkách, v nekuřáckých kavárnách a restauracích, či na místech, kde byste si klasické cigáro ani nedovolili vytáhnout z krabičky.
Na první pohled vypadá jako klasická cigareta a stejně tak i chutná. To, co ji odlišuje od běžného produktu, se skrývá uvnitř - nikotinová náplň, lithiová baterie, odpařovací komora a inteligentní čip. Nejdůležitější částí výrobku je atomizační komora, kde se nikotinový roztok mění zahříváním na páru, kterou kuřák vdechuje - samozřejmě bez škodlivých látek.
Iluze kouření je naprosto dokonalá. Po vydechnutí vychází z úst vodní pára připomínající dým, která se během několika vteřin rozplyne, aniž by po sobě zanechala jakýkoli zápach a neobtěžuje proto okolí.
Za pozornost stojí také ekonomická stránka. Kouření elektronických cigaret je totiž ve srovnání s klasickými produkty levnější. Za dostupnou cenu lze pořídit startovací balíček, který obsahuje kompletní kuřáckou sadu včetně 2 baterií, nabíječky a balení 5 náplní. Jedna náplň nahradí přibližně krabičku s dvaceti cigaretami. Celá tato kuřácká souprava v elegantním balení přijde na 1799 korun. Pro ty, kteří by chtěli Gamucci třeba jen vyzkoušet, či někoho potěšit stylovým dárkem, je v nabídce jednorázová elektronická cigareta za 299 Kč.
Náplně obsahuji vodu, aromatické látky, nikotin a propylenglykol, což je organická sloučenina - obvykle slabě sladká viskózní kapalina bez barvy a zápachu - která se běžně používá například v potravinách, ve víně, v ústních vodách, tabákových výrobcích nebo zubních pastách. Propylenglykol je všeobecně považován za bezpečnou látku.
Možná se ptáte, proč právě Gamucci? Odpověď na tuto otázku není složitá. Značka Gamucci prošla úspěšným testováním v britské státní laboratoři a smí se distribuovat na americkém trhu, kde platí pro prodej těchto výrobků velmi přísné podmínky, jež řada výrobců, převážně čínských, nesplňuje. Výrobky značky Gamucci jsou úspěšně prodávány ve více než 58 zemích světa, což z ní činí nejprodávanější značku elektronických cigaret na světě!
Podrobnější informace o elektronických cigaretách Gamucci najdete na www.gamuccishop.cz

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce