Nastal čas vyzkoušet elektronickou cigaretu Gamucci

Datum: 13.02.2010 Autor: Sakal Přečteno: 873
/images/clanky/1266077603_gamucci-classic-strarter-ki.jpg

Vadí mi, že jsem cítit kouřem! Nechci žít se strachem z rakoviny plic! Už mě nebaví obtěžovat okolí dýmem z cigarety! Napadlo vás někdy něco podobného? Pak možná nastal čas vyzkoušet elektronickou cigaretu Gamucci!
Je důležité si uvědomit, že elektronická cigareta Gamucci vám od závislosti na nikotinu nepomůže. Je tu pro každého, kdo se bez podlouhlého tenkého válečku mezi prsty nedokáže obejít, eliminuje však veškerá negativa klasické tabákové cigarety. Obsahuje nikotin, ale spolu s ním už kuřák do plic nenasává karcinogenní látky. Nezapaluje se, proto nehoří a můžete z ní tudíž bez problémů šlukovat na benzínkách, v nekuřáckých kavárnách a restauracích, či na místech, kde byste si klasické cigáro ani nedovolili vytáhnout z krabičky.
Na první pohled vypadá jako klasická cigareta a stejně tak i chutná. To, co ji odlišuje od běžného produktu, se skrývá uvnitř - nikotinová náplň, lithiová baterie, odpařovací komora a inteligentní čip. Nejdůležitější částí výrobku je atomizační komora, kde se nikotinový roztok mění zahříváním na páru, kterou kuřák vdechuje - samozřejmě bez škodlivých látek.
Iluze kouření je naprosto dokonalá. Po vydechnutí vychází z úst vodní pára připomínající dým, která se během několika vteřin rozplyne, aniž by po sobě zanechala jakýkoli zápach a neobtěžuje proto okolí.
Za pozornost stojí také ekonomická stránka. Kouření elektronických cigaret je totiž ve srovnání s klasickými produkty levnější. Za dostupnou cenu lze pořídit startovací balíček, který obsahuje kompletní kuřáckou sadu včetně 2 baterií, nabíječky a balení 5 náplní. Jedna náplň nahradí přibližně krabičku s dvaceti cigaretami. Celá tato kuřácká souprava v elegantním balení přijde na 1799 korun. Pro ty, kteří by chtěli Gamucci třeba jen vyzkoušet, či někoho potěšit stylovým dárkem, je v nabídce jednorázová elektronická cigareta za 299 Kč.
Náplně obsahuji vodu, aromatické látky, nikotin a propylenglykol, což je organická sloučenina - obvykle slabě sladká viskózní kapalina bez barvy a zápachu - která se běžně používá například v potravinách, ve víně, v ústních vodách, tabákových výrobcích nebo zubních pastách. Propylenglykol je všeobecně považován za bezpečnou látku.
Možná se ptáte, proč právě Gamucci? Odpověď na tuto otázku není složitá. Značka Gamucci prošla úspěšným testováním v britské státní laboratoři a smí se distribuovat na americkém trhu, kde platí pro prodej těchto výrobků velmi přísné podmínky, jež řada výrobců, převážně čínských, nesplňuje. Výrobky značky Gamucci jsou úspěšně prodávány ve více než 58 zemích světa, což z ní činí nejprodávanější značku elektronických cigaret na světě!
Podrobnější informace o elektronických cigaretách Gamucci najdete na www.gamuccishop.cz

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce