Vodarenstvi.cz – to je Váš portál o vodě a o všem kolem ní

Datum: 12.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 694

Zajímají Vás aktuální ceny vody? Kolik zaplatíte v jednotlivých krajích? Kolik po novém roce ušetříte, ba naopak zaplatíte navíc za vodu?


Vodarenstvi.cz – to je Váš portál o vodě a o všem kolem ní

Zajímají Vás aktuální ceny vody? Kolik zaplatíte v jednotlivých krajích? Kolik po novém roce ušetříte, ba naopak zaplatíte navíc za vodu? Pokud hledáte jakékoliv užitečné informace o vodě, až už kohoutkové, nebo třeba balené, pak je tu pro Vás projekt Vodárenství.cz. Vodáranstvi.cz je projekt pod záštitou Sdružení odborů vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK ČR) a klade si za cíl přinášet široké veřejnosti co nejkomplexnější zpravodajství o českém i světovém vodárenství. Vodarenstvi.cz Vám přináší informace o kvalitě vody, v rámci toho oboru jsou zveřejňovány zprávy o kontrolách jakosti pitné vody, nejnovější výzkumy a poznatky o složení pitné vody a jeho dopadu na zdraví člověka. Cenotvorba zahrnuje informace o cenách vodného a stočného, jejich vývoji, způsobech jejich stanovení a vlivech, které se do konečné cenové hladiny promítají. Pokud tedy hledáte aktuální ceník vodného a stočného, tak je tu pro Vás Vodarenstvi.cz. Navíc Vám portál Vodarenstvi.cz přináší i informace o všech fázích přípravy pitné vody před konečnou distribucí do domácností, dále se tato oblast věnuje úloze státu, legislativě či regulaci vodárenství u nás i v Evropě. Trendem poslední doby je, že domácnosti čím dál častěji ustupují od nákupu minerálních a neochucených balených vod. V době ekonomické krize se tak stává balená voda pouhým a pro velkou řadu lidí zbytečným luxusem. U ochucených minerálek a limonád je prodejnost stále stejná, ptáte se proč? Proč lidé již nekupují tolik neochucenou balenou vodu? Pak právě pro Vás tu je článek Balené vodě říkají lidé čím dál častěji ne. Získejte i Vy přehled o aktuálním dění ve světě vodárenství, a třeba přijdete i na to, jak ušetřit nějakou tu korun.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce