Jak vybrat plavky

Datum: 12.02.2010 Autor: Martin Matějka Přečteno: 900

Popis, jak si správně vbrat plavky pro rok 2010 a 2011

plavky
E-lady.cz

Plavky jsou nedílnou součástí každé letní sezóny. I přesto se stále více plavky prodávají i mimo sezónu. Je to ovlivněno možností navštěvovat exotické destinace v zimních měsících. Plavky Self, Volin, Luna, Calvin Klein a Diesel ideálně tvarují postavu nebo skryjí to co nechcete, aby bylo vidět. Výhodou u plavek Self, VOlin, Luna, Calvin Klein a Diesel je kombinovatelnost spodních a vrchních dílů. Plavky Self a Volin uspokojí i zákaznice s nadměrnou velikostí košíčků. Nabízíme plavky až do velikosti 7XL.

Každá nová sezóna přináší spoustu nových vzorů a střihů. Látky jsou v dnešní době většinou již odolné proti chlorové vodě. Nestává se tedy tak jako v minulosti, že se plavky po sezóně strávené na koupališti rozpadly. Limitovaná kolekce plavek Self 2009, Volin, Luna, Calvin Klein a Diesel představuje dvojdílné a jednodílné dámské plavky, které hýří barvami a vzory odvážnějších i klasických střihů.

Plavky Self, Volin, Luna, Kalvin Clein a Diesel jsou z velmi kvalitních materiál, vyráběných v nejprestižnějších italských a francouzských továrnách na výrobu plavkoviny. Zaručeně v nich zazáříte jak na plážích tak i na koupalištích.

V případě, že nemáte možnost navštívit některou z našich prodejen E-lady.cz v Brně v NC Královo Pole nebo v Českých Budějovicích na Kněžské ul. 27, můžete si plavky objednat v našem e-shopu. V případě, že plavky objednáváte přes internet doporučujeme následující. Především je velmi důležité se přesně změřit. Jste doma, nikdo vás nevidí a proto není důvod si ubírat při měření centimetry. Po té co se změříte můžete si za pomocí velikostní tabulky stanovit přesnou velikost plavek.

Dále si pak podle spodního prádla, které máte vyzkoušené zvolte střih košíčků a kalhotek. Ušetříte si pozdější starosti s tím, že vám plavky nebudou sedět.

Přejeme vám hodně spokojených dnů s plavkami Self, Volin, Luna, Calvin Klein a Diesel.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce