Jak vybrat plavky

Datum: 12.02.2010 Autor: Martin Matějka Přečteno: 926

Popis, jak si správně vbrat plavky pro rok 2010 a 2011

plavky
E-lady.cz

Plavky jsou nedílnou součástí každé letní sezóny. I přesto se stále více plavky prodávají i mimo sezónu. Je to ovlivněno možností navštěvovat exotické destinace v zimních měsících. Plavky Self, Volin, Luna, Calvin Klein a Diesel ideálně tvarují postavu nebo skryjí to co nechcete, aby bylo vidět. Výhodou u plavek Self, VOlin, Luna, Calvin Klein a Diesel je kombinovatelnost spodních a vrchních dílů. Plavky Self a Volin uspokojí i zákaznice s nadměrnou velikostí košíčků. Nabízíme plavky až do velikosti 7XL.

Každá nová sezóna přináší spoustu nových vzorů a střihů. Látky jsou v dnešní době většinou již odolné proti chlorové vodě. Nestává se tedy tak jako v minulosti, že se plavky po sezóně strávené na koupališti rozpadly. Limitovaná kolekce plavek Self 2009, Volin, Luna, Calvin Klein a Diesel představuje dvojdílné a jednodílné dámské plavky, které hýří barvami a vzory odvážnějších i klasických střihů.

Plavky Self, Volin, Luna, Kalvin Clein a Diesel jsou z velmi kvalitních materiál, vyráběných v nejprestižnějších italských a francouzských továrnách na výrobu plavkoviny. Zaručeně v nich zazáříte jak na plážích tak i na koupalištích.

V případě, že nemáte možnost navštívit některou z našich prodejen E-lady.cz v Brně v NC Královo Pole nebo v Českých Budějovicích na Kněžské ul. 27, můžete si plavky objednat v našem e-shopu. V případě, že plavky objednáváte přes internet doporučujeme následující. Především je velmi důležité se přesně změřit. Jste doma, nikdo vás nevidí a proto není důvod si ubírat při měření centimetry. Po té co se změříte můžete si za pomocí velikostní tabulky stanovit přesnou velikost plavek.

Dále si pak podle spodního prádla, které máte vyzkoušené zvolte střih košíčků a kalhotek. Ušetříte si pozdější starosti s tím, že vám plavky nebudou sedět.

Přejeme vám hodně spokojených dnů s plavkami Self, Volin, Luna, Calvin Klein a Diesel.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Co je to vizuální marketing?

marketing je obor, který se zaměřuje na vše, co vnímáme očima a jak to ovlivňuje naše rozhodování a vnímání značek. Zahrnuje různé prvky, jako jsou internetové stránky, firemní loga, polepy aut, firemní stejnokroje a další...

Zateplení domu přináší výhody

Přestože hlavním cílem zateplení domu je finanční úspora za vytápění, zateplování domu nabízí celou řadu výhod, které přesahují pouhou úsporu nákladů na energie.

Rukavice odolné proti propíchnutí

Rukavice ThornArmor® 3092 se vyznačují vynikající odolností s úrovní ochrany proti proříznutí F. Vysoké odolnosti proti proříznutí a propíchnutí je dosaženo díky značkovému materiálu SuperFabric®. Jedná se o exkluzivní...

Klady a zápory plastových oken

Plastová okna mají řadu výhod i nevýhod. Tak jako v ostatních oborech nové technologie a lepší materiály postupně nevýhody snižují. Mezi hlavní výhody plastových okem patří nižší pořizovací náklady a snadná údržba.

Chraňte své oči kvalitními brýlemi

Jedním z nejdůležitějších lidských smyslů je zrak. Každý by měl své oči maximálně chránit zejména ochrannými brýlemi. Zrak mohou poškodit odletující pevné částice, prach, kyseliny, záření, a to i záření sluneční.

Výhody internetové reklamy

Internetová reklama má velký dosah a velkou výhodou je možnost přesného zacílení na potenciální zákazníky. Reklamu lze směřovat na konkrétní část trhu například dle zájmu, dle bydliště, věku a také podle produktů, které...

Pozor na vlhkost ve stavebních konstrukcích

Mnohé stavební materiály jsou pórovité, a tudíž mohou obsahovat vlhkost. Jedná se o přirozený jev. Pokud vlhkost nepřesáhne určitou hranici, nejedná se o závadu.

Udržitelné ochranné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg

Protiřezné rukavice Bamboo TwinFlex® D xg propojují udržitelnost a high-tech technologii pro větší ochranu a pohodlí při nošení. Jedná se o ochranné rukavice odolné proti proříznutí stupně D s přírodním bambusovým vláknem.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce