Daňové poradenství a auditorské služby HAYEK

Datum: 11.02.2010 Autor: Ivana Přečteno: 562

Auditorská firma HAYEK, spol. s r.o.,holding zajišťuje audit, jiné auditorské služby, daňové poradenství, účetní poradenství, finanční poradenství,
fůze, přeměny a rozděleni společností, kontrolu vedeni účetnictví. Audit a daňové poradenství.

Auditorské služby
Účetnictví
Daňové poradenství

Skupina HAYEK holding je tvořena společností HAYEK, spol. s.r.o., holding (dříve HLB HAYEK), která byla založena v r. 1991 a zabývá se auditem, auditorskými službami, auditem účetnictví, účetním a daňovým poradenstvím
a společností HAYEK TAX, spol. s r.o., holding, která se od svého založení v r. 2001 soustřeďuje výlučně na daňové poradenství.

Zakladatelem a jediným společníkem v obou společnostech je autorizovaný auditor a daňový poradce Ing. Ivan Hayek, který je vyhledávaným odborníkem v oblasti podnikových kombinací včetně přeměn, fůzí a rozděleni společností, akvizicí a due diligence.

Služby v oblasti auditu jsou zaměřeny zejména na:
- Kontrolu vedení účetnictví - ověřování účetních uzávěrek, konsolidovaných účetních uzávěrek a výročních zpráv, které se promítají v daňovém přiznání.
- Ověřování dalších skutečností podle zvláštních právních předpisů
- Ověřování a kontrolu jiných ekonomických informací v rozsahu stanoveném smlouvou s klientem (např. kontrola správnosti a úplnosti informací připravených pro potenciální investory v rámci due diligence, dodržování povinností stanovených Sarbanes Oxley Act atd.).

Skupina HAYEK holding se již delší dobu řadí mezi přední auditorské a daňově poradenské firmy v České republice (z celkového počtu 338 auditorských společností působících v České republice se společnost HAYEK, spol. s r.o., holding umístila na 16. místě podle kriteria odvozeného od výše tržeb dosažených za poskytování auditorských služeb v roce 2005). Jsme členem celosvětové sítě TIAG (The International Accounting Group), která sdružuje v současné době více než 85 auditorských firem. Toto členství nám umožňuje poskytovat služby účetního a daňového poradenství pro naše klienty prakticky po celém světě.

Pracovní tým skupiny HAYEK holding se skládá z odborníků a auditorů autorizovaných podle české legislativy, vyškolených však i podle mezinárodních standardů. Každý z auditorů, daňových poradců a asistentů má rozsáhlé profesní znalosti a dlouholeté praktické zkušenosti v příslušném oboru. Velikost týmu umožňuje provádět audit a daňové poradenství u jakékoliv společnosti v České republice, přičemž však nejsme záměrně tak velcí, aby jakýkoliv odborný problém klienta nebyl vnímán současně jako osobní problém zúčastněných pracovníků i partnera firmy. Velikost týmu je proto optimalizována na stav, při němž partner může průběžně osobně řídit a kontrolovat provádění jednotlivých klientských zakázek a spolu s odpovědnými pracovníky nalézat nejvhodnější řešení s ohledem na zájmy klienta. Výsledkem je kvalitní, rychlé a pro klienta efektivní poskytování služeb, s vynikajícím poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou služby.

Kromě češtiny se s námi domluvíte anglicky a rusky.

Více na http://www.hayek.cz
Tel.: 224 236 937

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce