CK Horizont Travel - Cestovní kancelář

Datum: 11.02.2010 Autor: Pavel Nivak Přečteno: 753

Od založení cestovní kanceláře Horizont Travel uplynulo, více jak deset let. Během této doby jsem naším zákazníkům poskytovali služby spojené se zajištěním dovolené na nejvyšší úrovni. Zabýváme se jak prodejem vlastních zájezdů, tak i produktů jiných renomovaných cestovních kanceláří.

Naše tipy
Timeshare

Od založení cestovní kanceláře Horizont Travel uplynulo, více jak deset let. Během této doby jsem naším zákazníkům poskytovali služby spojené se zajištěním dovolené na nejvyšší úrovni. Zabýváme se jak prodejem vlastních zájezdů, tak i produktů jiných renomovaných cestovních kanceláří.

Nabízíme Vám širokou paletu jak zahraničních, tak i domácích zájezdů a pobytů. Rádi Vám zajistíme komplexní služby spojené s Vaší dovolenou, pokud již nejsou zahrnuty v ceně, jako jsou letenky, cestovní pojištění, pronájem automobilů nebo Vám rádi tyto služby zprostředkujeme samostatně.

Nabízíme také zájezdy šité na míru a to v rámci celého světa a v neposlední řadě nabízíme i timeshare. Jedná se o zakoupení bytu nebo domku, avšak jen na určitou dobu v roce. V tento čas pak můžeme nemovitost využívat podle svých potřeb, můžeme v ní trávit dovolenou, pronajímat, aj. Díky inovátorskému přístupu ve kterém byla využita myšlenka „nejdříve vyzkoušet potom koupit“, společnost Horizont Travel umožnili tisícům rodin v České republice vyzkoušet výhody timeshare. Rostoucí počet lidí, kteří každoročně cestující s touto cestovní kanceláří svědčí o spokojenosti klientů a profesionálním přístupu.

Horizont Travel také poskytuje doprovodné služby cestovního ruchu, tzn. rezervace letenek, pronájem aut, možnost pojištění, zájezdy last minute.

Cestovní kancelář Horizont Travel je pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce