Molusan - lečí molusky

Datum: 16.08.2009 Autor: Kosmetika chytře Přečteno: 3585
/images/clanky/1250457791_molusan.jpg

Molusky jsou mokvavé kožní pupínky s důlkem ve svém středu a jedná se o virové onemocnění. Inkubační doba od nakažení virem po vypuknutí onemocnění bývá různá, dermatologové uvádějí až osm měsíců. Nejčastěji jsou jimi postiženy děti, u kterých může dojít k nakažení pouhým kontaktem s nemocným nebo při návštěvě bazénu či v dětském kolektivu. U dospělých pak k onemocnění může dojít i pohlavním stykem s nakaženým.

Molusan 100 ml
Eleutherococc extrakt 100 ml pro posílení imunitního systému
Kosmetika chytře - Prodej přírodní kosmetiky Karel Hadek

Molusky jsou mokvavé kožní pupínky s důlkem ve svém středu a jedná se o virové onemocnění. Inkubační doba od nakažení virem po vypuknutí onemocnění bývá různá, dermatologové uvádějí až osm měsíců. Nejčastěji jsou jimi postiženy děti, u kterých může dojít k nakažení pouhým kontaktem s nemocným nebo při návštěvě bazénu či v dětském kolektivu. U dospělých pak k onemocnění může dojít i pohlavním stykem s nakaženým. Běžně se při odstraňování molusek používají metody, které postižení sami označují za bolestivé a málo účinné, neboť často dochází k recidivě. Některé éterické oleje používané v aromaterapii jsou známy svými antivirálními účinky a na jejich základě byl vyvinut přípravek proti moluskám – Molusan. Ten, ač je éterickým olejem nevoní, za to však pomáhá.

Složení: Bambusové mléko, lanolin, éterické oleje, například česnekový, růžový, šalvějový, ze saturajky horské a dalších.

Použití: Přípravkem pokryjeme molusku a její okolí a doporučujeme přelepit náplastí. Ošetření se provádí minimálně 2 x denně. Protože molusky napadají především osoby se sníženou imunitou, doporučujeme při dodržování běžných hygienických opatření i posilování imunitního systému přípravkem Eleutherococc.

Na tento výrobek, jako i na ostatní výrobky z kosmetické řady značky Karel Hadek, poskytuje náš e-shop Kosmetika chytře slevu 10%.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce