CNC obrábění, Zámečnická výroba

Datum: 10.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 717

CNC obrábění - frézování ve 3–5 osách, výroba prototypových dílů, vyfukovacích forem a tvarových součástí, zámečnická výroba, svařování, navařování hrotovým zážehem.


CNC obrábění, Zámečnická výroba

CNC obrábění probíhá v klimatizovaném provozu na moderním 5ti osém CNC frézovacím stroji Hermle B300. Nabízíme Vám zakázkovou výrobu součástí a výrobních celků nejrůznějšího charakteru. Vyrábíme prototypové díly nejen pro design, elektrotechniku, automobilový průmysl, ale i ostatní odvětví, zakázkově vyrábíme duralové vyfukovací formy a tvarové prvky vstřikovacích forem. Obráběnými materiály jsou mimo nejčastěji využívaného duralu také nástrojové oceli a ostatní kovové materiály, plasty, umělé dřevo a další. Nabízíme služby v oblasti návrhů a výroby elektrod pro elektroerozívní obrábění a programování frézovacích center s řídícím systémem Heidenhain pomocí CAD/CAM software PowerShape a PowerMill firmy Delcam, Specializujeme se na kusovou až středně sériovou výrobu od jednoduchých dílů obráběných ve 2D až po velmi složité využívající 5 os kontinuálně. Díky software FormControl od firmy BLUM nejsme odkázáni pouze na kontrolu pomocí standardních měřících postupů, ale při požadavku zákazníka jsme schopni dokladovat přesnost dodaných dílů měrovým protokolem. Zakázková zámečnická výroba z oceli a nerezové oceli je vybavena strojním zařízením pro práci s ocelovými profily, tyčemi, plechem do síly 2,5 mm, nerezovými profily, nerezovým plechem do síly 2 mm a vlastním skladem tohoto nejčastěji používaného materiálu. Provádíme řezání, stříhání, ohýbání, stáčení, lisování, svařování, navařování bodovým zážehem známé také jako kondenzátorové svařování. Úzce spolupracujeme s firmou, která nám zajišťuje pálení laserem nebo řezání vodním paprskem. Konvenčně obrábíme železné i neželezné materiály, obrábíme plasty a plastové výlisky, odlitky. Našimi výrobky jsou mimo jiné například turniketové stojany, skříňky pro elektrotechniku, rozvaděčové skříně a jejich úpravy, držáky bezpečnostních kamer, zabezpečovací prvky těchto kamer proti vandalismu. Samozřejmostí je zajištění povrchové úpravy jako například nátěr základní barvou, práškové lakování - komaxit, galvanické zinkování, žárové zinkování, pískování, eloxování, odmoření, leštění, kartáčování aj. Výroba prototypových dílů, tvarových vložek, forem a jejich částí, elektrod pro elektroerozivní obrábění je jen část z toho, co Vám Otakar Kvapil – KANA nabízí. CNC obrábění – frézování 2,5D – 5D, výroba vyfukovacích forem a tvarových součástí, zámečnická výroba, svařování ocel i nerez, navařování hrotovým zážehem. Hledáte profesionály v oboru CNC obrábění? Hledáte profesionály v oboru zámečnické výroby? Hledáte kvalitu a příznivou cenu? Pak je kana-kovo.cz tady pro Vás.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce