Robotický vysavač Fun Beat VacuSmart 600 series

Datum: 08.02.2010 Autor: Martin Zíka Přečteno: 521
/images/clanky/1265622062_vs600-web.jpg

Revoluční způsob úklidu pro každou domácnost!

DigiPlus.cz - Internetový obchod
Fun Beat ČR
KabelPlus.cz - Internetový obchod

V dnešní hektické době se snažíme maximální způsobem si zjednodušit život. Jako nejméně oblíbenou činností bude pro většinu z nás pravděpodobně i domácí úklid.
Úklid domácnosti plánujeme často na víkend, protože tato činnost vyžaduje delší čas na přípravu i samotný úklid.
Společnost Fun Beat přináší revoluční řešení pro úklid podlah v domácnosti nebo kanceláři s úsporou času až 90% - robotický vysavač Fun Beat VacuSmart 600.
Robotické vysavače nejsou na trhu úplnou novinkou, ale dříve byly pro většinu potenciálních uživatelů nezajímavé jednak z hlediska neadekvátní ceny přesahující 10 000 Kč, ale i kvůli nedostatečným technickým parametrům.
Podstatou robotického vysavače je automatický úklid podlah bez nutnosti obsluhy.
Model VacuSmart 600 patří mezi nejnovější, ale zároveň osvědčenou generaci robotických vysavačů a kromě špičkových technických parametrů a jednoduché obsluhy je součástí balení také bohaté příslušenství.
Vysavač je určen především pro úklid hladkých povrchů jako např. plovoucí podlahy, dlažba, parkety, ale dokáže vyčistit i koberce s nízkým vlasem a dokonce i prach na skříni.

Popis přístroje:
Tělo přístroje je vyrobeno z tvrzeného plastu a uvnitř je motor zajišťující pohyb.
Na spodní straně jsou dva protiběžné kartáče, gumová stěrka a boční kartáč pro vymetání nečistot podél stěn, v rozích místností nebo hůře přístupných místech. V přední části vysavače je citlivý nárazník se senzory, které zabraňují prudkým nárazům do předmětů v místnostech.
Ve spodní části přístroje jsou senzory zabraňující pádu ze schodů. Ve vnitřní části přístroje je koš na nečistoty. Nasátý vzduch do vysavače prochází přes citlivý prachový filtr, který zabraňuje průniku nečistot zpět do místnosti.
Vrchní kryt vysavače je osazen ovládacími tlačítky a čidlem pro virtuální zeď.
Na boku je hlavní vypínač, nabíjecí konektor a vyjímatelný koš na nečistoty.Popis hlavních funkcí:
Veškerá činnost vysavače probíhá automaticky tj. vysavač si nejdříve systematicky „zmapuje“ celou místnost a následně projíždí v různých režimech jednotlivé sektory s cílem dosáhnout maximální efektivitu při čištění.
Robotický vysavač má několik přednastavených režimů úklidu:
První režim – spot – je určen pro rychlé čištění silně znečištěných míst na ploše cca 1 m2.
Druhý režim – clean – je určen pro běžný úklid 1-2 místností. Doba úklidu je 30 minut a tento režim je vhodný pro pravidelný úklid.
Třetí režim – MAX – je určen pro intenzivní úklid 1 – 2 místnosti nebo běžný úklid 2 – 3 místností. V tomto režimu pracuje vysavač tak dlouho, dokud nedojde k úplnému vybití vestavěné baterie. Po té vysavač vyhledá dokovací stanici a začne se automaticky dobíjet
Velmi praktickou funkcí je možnost časování a odloženého startu.
Podstatou obou funkcí je možnost nastavení dne a času, kdy bude vysavač provádět úklid. Vybrat lze jakoukoliv denní dobu a den v týdnu.
Díky funkci „časování a odložený start“ je možné nastavení úklidu v době, kdy nejste přítomni a svou činností Vás robotický vysavač nevyrušuje.
Pro vymezení prostoru pro úklid můžete využít tzv. virtuální zeď. Je to miniaturní stanice, vysílající neviditelný paprsek. Pomocí virtuální zdi rozdělíte nebo omezíte prostor pro úklid tak, že zamezíte vjezd vysavače např. do vedlejší místnosti otevřenými dveřmi nebo do míst kde jsou např. kabely od počítače nebo televize. Využít lze i několik virtuálních zdí současně.
Vysavač také dokáže inteligentně vyřešit uvíznutí na nepřístupných místech a následně pokračuje v úklidu.
Ovládání:
Robotický vysavač VacuSmart 600 lze jednoduše ovládat pomocí tlačítek umístěných na těle přístroje nebo pomocí dálkového ovládání, kterým lze spouštět jednotlivé režimy úklidu. Nastavení odloženého startu a časování lze provést na dokovací stanici, kde je zabudován přehledný displej a ovládací tlačítka. Pomocí dálkového ovládání lze přístroj vypnout a také přímo navést na znečištěná místa. Vysavač lze dobíjet pomocí dokovací stanice (automaticky) nebo pomocí síťového adapteru 220 V.

Příslušenství:
Součástí příslušenství vysavače je dokovací stanice pro automatické dobíjení s možností naprogramování času zahájení úklidu. Balení vysavače také obsahuje dálkové ovládání, virtuální zeď (bez baterií), čistící sadu a náhradní boční kartáč a vzduchový filtr. Samozřejmostí je návod k použití a záruční list.
Údržba:
Vysavač vyžaduje minimální údržbu ze strany obsluhy s ohledem na frekvenci úklidu a znečištění místností. Při pravidelném úklidu v domácnosti zpravidla postačuje vysypat jednou za 2-4 dny prach z nádobky na nečistoty a vyčistit protiběžné kartáče od prachu a zachycených nečistot.
V intervalu několika měsíců se doporučuje vyměnit prachový filtr a boční příp. i spodní kartáč.
Vše závisí na stupni znečištění nebo opotřebení jednotlivých dílů.


Shrnutí a závěr:
Robotický vysavač se sice nevyrovná klasickému ručnímu vysavači, ale podstatou a hlavní předností jeho použití je libovolná frekvence úklidu bez námahy. Díky tomu vykazuje často srovnatelné výsledky jako standardní ruční vysavače. VacuSmart 600 může jednoduše změnit Váš systém úklidu a také výrazným způsobem snížit čas, který Vám dříve úklid zabíral.
Robotický vysavač není jen praktický a užitečný pomocník do každé domácnosti, ale technická „hračka“, kterou si jistě oblíbí celá Vaše rodina.
Robotický vysavač Fun Beat VacuSmart 600 series, lze vyzkoušet nebo zakoupit u všech dobrých prodejců elektra za doporučenou cenu 6190,- Kč (vč. DPH) od února 2010 nebo v internetovém obchodě DigiPlus.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce