Set-top boxy z internetového obchodu Eltasat.cz

Datum: 07.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 442

Set-top boxy, dokola opakovaný termín, ale co to je vlastně? Proč si pořizovat set-top box?


Set-top boxy z internetového obchodu Eltasat.cz

Set-top boxy, dokola opakovaný termín, ale co to je vlastně? Proč si pořizovat set-top box? Především proto, že pokud ho nebudete mít, tak za pak za pár let, přibližně od roku 2012 nebudete vůbec moci přijímat televizní signál. Set-top boxy Vám přináší kvalitnější příjem televizního signálu, lepší zvuk i obraz a zejména možnost sledovat více stanic než nyní. Aby bylo možné zakódované obrazové a zvukové signály šířit společným datovým kanálem, je třeba je nějakým způsobem sloučit dohromady. Toto „sloučení“ se nazývá multiplexování. Výsledný datový tok je pak nazýván multiplexem. V současnosti u nás existují dva multiplexy. Multiplex A, který nabízí ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 SPORT a Novu. Multiplex B nabízí Prima TV, TOP TV, TA3, hudební stanici Očko, 24cz a TV NOE. Ptáte se, jaké set-top boxy můžete naleznout? Pak za prvé to je základní typ, který má jen několik funkcí, mezi něž patří příjem digitální televize, rozhlasu a teletextu. Dále existují dražší typy. Tyto přístroje nazývané zkratkou Cl nabízejí všechny základní funkce a navíc ještě možnost přístupu k placeným, volně nepřístupným televizním programům. Posledním typem, asi nejzajímavějším a nabízejícím nejvíce služeb je nejdražší typ. Přístroje rozšířené pod zkratkou PVR umí spoustu věcí navíc. Dokáže nahrát program, který si vyberete, na pevný disk a později ho přehrát ve stejné kvalitě. Slouží tedy také jako videopřehrávač, ale s jednou podstatnou výhodou, kvalita záznamu se přehráváním nesnižuje. Chcete mít i Vy nový a kvalitní set-top box? Tak právě pro Vás je tu internetový obchod Eltasat.cz. Eltasat.cz Vám přenáší digitální a satelitní techniku, její prodej, servis a i možnost instalace. S Eltasat.cz nebudete muset již nikdy přemýšlet nad tím, jak správně nainstalovat Váš nový satelit, protože my to uděláme za Vás!

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce