Interaktivní služby - Eltasat.cz

Datum: 06.02.2010 Autor: Antorr Přečteno: 449

Slyšíte tento termín poprvé? Ptáte se, co přesně to jsou interaktivní služby? Chcete vědět více o těchto službách?


Interaktivní služby - Eltasat.cz

Slyšíte tento termín poprvé? Ptáte se, co přesně to jsou interaktivní služby? Chcete vědět více o těchto službách? Či Vám interaktivní služby něco říkají, ale jenom velmi málo, nebo chcete rozšířit své znalosti o tomto termínu? Připravujete se na digitalizaci? Přechod na digitální vysílání a ukončení analogového vysílání? Pak je tu internetový obchod Eltasat.cz se svojí nabídkou digitální a satelitní techniky. Interaktivní služby fungují na principu vyžádání od diváka, který si prostřednictvím ovladače „objedná“ službu z nabídky a ta mu bude nazpět doručena prostřednictvím jeho televizoru. Divák tak bude moci v budoucnu ovládat přes televizi svůj bankovní účet či například hlasovat v soutěžích. Během několika let bude moc i obyvatel pomocí televize a digitálního vysílání komunikovat s veřejnou správou, konkrétně se jedná o T-Governmentu. Interaktivní služby nebudou dostupné okamžitě, ale postupně. V současnosti se nám může zdát neskutečné například to, že pomocí televize budeme komunikovat s veřejnou správou, nebo si budeme moci vybírat, co televize bude vysílat. V současnosti to jsou pouze sny, ale za pár let to bude již skutečností. Ptáte se, co musíte udělat, abyste mohli využívat interaktivní služby? Odpověď je jednoduchá, stačí navštívit internetový obchod Eltasat.cz a připravit se s námi na digitalizaci. Nabízíme Vám digitální a satelitní techniku. Máme největší nabídku prověřených satelitních kompletů pro příjem českých a slovenských programů. V našem internetovém obchodě naleznete digitální satelitní komplety vhodné jak pro běžného diváka, tak pro nejnáročnější uživatele, kteří již vyžadují HDTV satelitní komplety, či se systémem Linux. Distribuci objednaného zboží realizujeme rozvozem přímo do pohodlí Vašeho domova a to následující pracovní den od doručení objednávky. Chcete maximum služeb? Maximální servis a výběr? Pak právě pro Vás tu je e-shop Eltasat.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce